Remigijus Jakulevičius. Ar prievarta yra laisvė?

Jeigu norime išspręsti dideles problemas, Lietuvos ir pasaulio politika turėtų judėti visai kita kryptimi.

Jau ne kartą buvo kalbėta apie atrodo savaime suprantamus sveikam protui dalykus, kad COVID-19 viruso plitimą galima konstruktyviai valdyti tik demokratinėmis priemonėmis, matant žmogų kaip visumą, jį gerbiant, stiprinant jo protą (sielą) ir gydant jo kūną. Kitaip problemos tęsis ir gilės dar kelis metus.

Akivaizdu, kad CO2 propaganda taip pat yra visiškai neteisinga, nes ji prieštarauja elementariam mokslui, kuris yra žinomas net vidurinės mokyklos mokiniams: augalai pasisavina anglies dvideginį, išskiria deguonį ir dėl to Žemės planeta, augalai ir gyvūnai, klesti. Tai yra natūralus gyvybei draugiškas procesas, ir todėl tai yra gerai, o ne blogai.

Lygiai taip pat absurdiškai toliau visais būdais kelią skinasi ir LGBT propaganda. Nors visiems blaiviai mąstantiems yra aišku, kad tik moteris gali būti motina ir tik vyras gali būti tėvas. Kitaip gyvenantys žmonės negalės turėti palikuonių ir taip susinaikins. Visa tai daugumai žmonių yra tikrai lengvai suprantama, tačiau politika yra sąmoningai sukama taip, kad visiems žmonėms (įskaitant ir LGBT) būtų blogai.

To dar negana – patys susigalvojome kur kas daugiau nemalonumų. Prievarta liberalizavome elektros energiją, taip ženkliai pakeldami kainas. Susikūrėme migrantų krizę, tarsi mūsų pačių emigracijos problemų būtų mažai. Stipriai susipykome su Rusija, taip dar labiau pakeldami visas kainas. Infliacija pasiekė nematytą lygį ir dėl to nieko nedarėme. Tik pakėlėme mokesčius ir pasiėmėme daugiau paskolų.

Seime išsikėlėme Ukrainos vėliavas ir visas savo grubias klaidas pateisinome nepaprastąja padėtimi. Taip Lietuvoje sustabdėme demokratiją, nutildėme laisvą žodį ir sveiką mintį, užspaudėme opozicines partijas. Pagarsinome savo korumpuotos žiniasklaidos ruporus, kurie kasdien transliuoja vienpusišką ,siaurą tiesą. Apribojome net žmonių laisvę į darbą, mokslą, šeimą, mirtį, Konstituciją, tikėjimą ir grynuosius pinigus. Ir dar to negana – sėkmingai ruošiamės kuo labiau svaiginti Lietuvos žmones visokiais kvaišalais.

Turime daug problemų – socialinių, ekonominių, kultūros, švietimo, sveikatos, vidaus ir užsienio politikos srityse. Ir visos šios problemos yra sukurtos dirbtinai. Tai yra politinių, dažniausiai sąmoningų, neteisingų veiksmų padariniai. Taip yra dėl to, kad mūsų dabartinės politikos elitas tiesiog dirba Vakarams, sėkmingai įsisavindamas jų milijardus. Ima tuos pinigus bet kokia kaina, nežiūrėdamas jokių pavojų ir didelių ateities problemų.

Turime daug problemų – socialinių, ekonominių, kultūros, švietimo, sveikatos, vidaus ir užsienio politikos srityse. Ir visos šios problemos yra sukurtos dirbtinai.

TS-LKD – atvirkščių vertybių partija. Bemaž viskas, ką jie sako ar daro prieš rinkimus, yra tik gražūs pažadai, o jų darbai yra visai kitokie. Meluoti ir vogti gali visi, taip elgtis moka ir kelių metų vaikas. Tai ne politika, o nedorų spekuliantų darbas. Tai ne tėvynės sąjunga, o Europos Sąjunga, ar JAV. Tai ne Lietuvos reikalai – o Vakarų pinigai. Tai ne krikščioniškos vertybės – o bedievis melas. Tai ne demokratija, o diktatūra. Su šiais žmonėmis priešakyje netekome Lietuvos ekonomikos suvereniteto, savo valstybės pinigų, praradome Lietuvos politikos, teisės ir energetikos laisvę.

Mums dabar yra sakoma, kad jau net neturime teisės patys spręsti, kas yra vyras ir moteris, vaikai, tėvai, šeima ir Lietuva. Todėl, kai šie politikos spekuliantai kasdien pateikia vienpusišką karo naratyvą, privalome išlikti lygiai taip pat kritiški.

Kas geriau išmano pasaulio politiką, žino, kad JAV prezidentas Joe Bidenas ir jo sūnus Hunteris Bidenas yra įsivėlę į didelius korupcinius skandalus, susijusius su komunistine Kinija ir Ukraina. Jeigu ne COVID-19 padariniai, Donaldas Trumpas dabar būtų JAV prezidentu ir Ukrainoje nevyktų kruvinas karas.

Taip pat yra akivaizdu, kad COVID-19 virusas buvo sukurtas Kinijos laboratorijoje ir galėjo būti sąmoningai panaudotas prieš JAV rinkimus, kad paveiktų jų eigą.

COVID-19 drastiškai pakeitė ir Lietuvos politiką.

COVID-19 drastiškai pakeitė ir Lietuvos politiką.

Jeigu ne virusas, tikriausiai Lietuvą dabar valdytų LVŽS, ir turėtume kur kas geresnę vidaus ir užsienio politiką. Nors savo kadencijos metu LVŽS padarė klaidų. Ypač didelę žalą partijai darė Saulius Skvernelis, kuris ėmėsi policinės diktatūros, varžė žmonių laisves, didino ir gausino baudas. Tai nėra politiko mąstymas, tai yra eilinio policininko strategija – sulaikyti, nubausti, uždrausti. Taip reikia valdyti nusikaltėlius, žaboti politinę korupciją ir įžūlų melą, politines ir ekonomines spekuliacijas.

Lietuvos žmonėms reikia teisingumo ir tam reikia griežtos rankos. Bet S. Skvernelis elgėsi kitaip – politinį elitą ir jo korupciją paliko įprastoje vietoje, drausmingai vykdė savo vadovų iš Vakarų nurodymus, įskaitant ir sveikam protui akivaizdžią LGBT propagandą, ir ėmė bausti visą lietuvių tautą. Tik bėda yra ta, kad Lietuvos žmonių dauguma nėra nusikaltėliai ar silpnapročiai, todėl jų bausti ir versti ką nors daryti nereikia.

Apmaudu, kad diktatūra besiremiantis asmuo, drausmingai tarnaujantis Vakarams ir netikintis savo Tauta, vadina savo įkurtą partiją Demokratų partija „Vardan Lietuvos“. Vertybių požiūriu pavadinimas turėtų būti kitoks – Diktatūros partija „Vardan Vakarų“.

Lietuvos žmonėms reikia laisvės, o ne prievartos.

Kaip tik dėl to dėmesio susilaukė ir Laisvė partija. Jie pažadėjo žmonėms laisvę, kai laisvė buvo vis labiau naikinama. Tik ta laisvė nieko bendro su tikra laisve neturi.

Laisvės partijai laisvė visų pirma yra LGBT žmonių teisės ir kvaišalų legalizavimas. Dabar Vakaruose tai yra madinga, taip atrodo dominuojanti kairioji politinė konjunktūra.

Kai kas sako, kad Laisvės partija yra vienintelė, tiksliai įgyvendinanti savo programą. Tik bėda ta, kad Laisvės partija savo programos neturi. Jie tik verčiasi užsienio kairės ideologiją į lietuvių kalbą, ją paviršutiniškai adaptuoja ir aklai taiko Lietuvoje. Už tai jie gauna Vakarų pinigų, todėl tai irgi nėra suvereni politika.

O juk tikra laisvė yra lygi atsakomybei. Tikra laisvė yra žmogaus laisvė savarankiškai kurti savo gyvenimą ir šalį pagal tyrus ir gilius dorovės ir net amžinybės dėsnius.

Valstybė turėtų rūpintis, kad dori ir kūrybingi žmonės būtų turtingi. Baudas, suvaržymus ir prievartą, kurie žlugdo sąžiningų žmonių gyvenimą ir veiklą, reikia mažinti – tai būtų laisvės pradžia. Bet tokios laisvės Laisvės partija nesiekia, kaip ir krikščionys demokratai nesiekia tikros demokratijos ir krikščionybės.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

10 KOMENTARAI

  1. Nė nebalsavau už (ne)laisvės partiją… Galbūt dauguma esam per lojalūs, per bailūs naujiems išbandymams?..
    Tačiau tikiu, kad būsim priversti pasitaisyti…

  2. skystai… kai kurie teiginiai neparemti jokiais argumentais. Kažkokios emocijų pievos. Gal geriau edukuokite Vaižganto buto-muziejaus lankytojus, o politiką palikite kitiems.

  3. Ačiū už tiksliai atvaizduotą mūsų būtį. Dabartinė mūsų būtis – tai tragedija, priek kurios mus privedė dominuojantis seime partija, kuri kaip teisingai pastebėta straipsnyje yra krikščioniška ir savo pavadinimu, bet totaliai antikrikščioniška savo darbais.
    Tačiau gerai yra tai, kad to žmonėms aiškinti jau nebereikia, tą suvokia visi.

  4. Bravo Autoriui. Tiesiai šviesiai sudėliojo visas ESMINES Lietuvos bėdas. Deja deja, kas išmėš tas arklides?

Komentarai neleidžiami

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte