Ramygalos Šv. Jono Krikštytojo parapija: sunkiems laikotarpiams

Ramygalos Šv. Jono Krikštytojo parapija savo feisbuko paskyroje pasidalino Franko Lauermanno mintimis, skirtomis sunkiems laikotarpiams žmonių gyvenime. Visi jų patiriame, tačiau svarbiausia nepamiršti, kad esame ne vieni – Dievas visada yra su mumis. Kviečiame paskaityti ir tuo patikėti.

Kartais būna laikotarpiai, kai esame labai nusivylę. Atrodo, lyg mus suptų tiršta tamsa, be jokios šviesos,vilties ir pabaigos. Dievas atrodo yra labai toli, mes Jo neišgyvename. Nejaučiame Jo artumo, Jis neguodžia ir negirdi mūsų. Baisus laikotarpis!

To mes nepakeliame ir bandome slėptis po antidepresantais, alkoholiu arba kitomis ydomis, trūkumais, veiklomis. Tačiau Dievas puikiai viską mato, net tamsoje. Niekas nėra nuo Jo paslėpta. Jis yra šalia, net kai mes Jo nematome ir nejaučiame. Jis laiko mus, net tuomet, kai mes to nepastebime. Jis eina su mumis net pačioje tamsiausioje tamsoje.

Niekas nėra nuo Dievo paslėpta. Jis yra šalia, net kai mes Jo nematome ir nejaučiame.

Pabaigoje mes tai suvokiame, tačiau tamsoje Jo nepatiriame. Jis niekuomet nepalieka savo mylimos avelės vienos; net kai ši nuo Jo pabėga ir pasimeta, Jis ieško jos tol, kol suranda.

Tuomet Jis paima ją į glėbį, paguodžia, apriša žaizdas ir parneša namo. Jis norėtų, kad mes visuomet laikytumės įsikibę į Jį, kai aplink viešpatauja tamsa. Jis sako: „Kas Mane myli, tą gelbėsiu; saugosiu jį, nes jis žino Mano vardą (Ps 91, 14).

Pradžioje Dievas sukūrė dangų ir žemę, tačiau ji buvo padrika ir tamsi. Tuomet Jis ištarė: Tebūnie šviesa! – ir tapo šviesu. Jis nušvies netrukus ir mūsų tamsybes. Jis, kuris sako: „Aš esu pasaulio šviesa“ – ne visuomet slepiasi. Jis yra šalia, kad Tave gelbėtų.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis