Ramūnas Karbauskis. Veidmainių ir cinikų valdžia

ŠaltinisLAIKMETIS

Nežinau, kaip turi jaustis teisėsauga, kai ji pati aiškiai pasako Seimui, kad narkotikų dekriminalizavimas pridarys žalos, o jis ima ir valdančiųjų pastangomis prabalsuoja taip, kaip reikia narkotikų platintojams.

Tačiau patyčios iš teisėsaugos bei visuomenės tuo nesibaigia. Seimo daugumos atstovės – VRM ministrė A. Bilotaitė, teisingumo ministrė E.Dobrowolska ir švietimo bei sporto ministrė J.Šiugždinienė vakar susitiko su policijos atstovais ir neva aiškinosi, kaip užkirsti kelią narkotikams mokyklose, kaip apsaugoti vaikus nuo seksualinio smurto.

Vienu žodžiu, surengė parodomąją akciją, kad neva labai kovoja su tuo, ką skelbia šių dienų antraštės apie masinius vaikų apsinuodijimus narkotinėmis medžiagomis mokyklose ir kiek tyliau, visuomenės taip plačiai nepasiekiančius pedofilijos atvejus.

Kalbant apie pastarąjį nusikaltimą, valdančioji dauguma taip ir nepasmerkė galimo pedofilo, kurį atsivedė į Seimą, juo labiau už tai neatsiprašė tautos. Todėl tikėtis, kad ši valdžia pripažins, jog ji pasirūpino, jog narkotikų mokyklose tik daugėtų, juo labiau neverta.

Negana to, ta pati teisingumo ministrė pasiūlė, kad narkotikų platintojai sulauktų švelnesnių bausmių ir anksčiau išeitų iš kalėjimo

Negana to, ta pati teisingumo ministrė pasiūlė, kad narkotikų platintojai sulauktų švelnesnių bausmių ir anksčiau išeitų iš kalėjimo. Šita valdžia kvailiais laikyti gali visus ką tik nori, tačiau jokie parodomieji susitikimai nenuplaus šios valdžios atsakomybės. Jos „darbų“ žala akivaizdi.

Kaip ir neregėtas bukumas, nes tik šios valdžios atstovai sugeba fotografuotis kanapių lauke, su pasididžiavimu girtis, kad vartoja narkotikus, kai visuomenė šiurpsta nuo kone kasdien skelbiamų pranešimų apie narkotikais apsinuodijusius vaikus…

Reikia tikėtis, kad policija atlaikys iki sekančių Seimo rinkimų – kad užteks pareigūnų, kurie rūpinasi saugumu, nes jų dabar labai trūksta, valdžia nesirūpina deramu teisėsaugos finansavimu. Jeigu žmonės Seimo rinkimuose pasirinks mus, mes elgsimės priešingai nei dabartinė valdžia- dar sugriežtinsime narkotikų platinimą ir darysime viską, kad narkotikai taptų neprieinami vaikams, kad būtų maksimaliai sumažintas narkotinių medžiagų prieinamumas bendrai.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

4 KOMENTARAI

  1. Sveikintinas ryžtas. Balsuosiu už „valstiečius”, bet tik po to, kai TAIP PAT AIŠKIAI jie pasisakys ir prieš globalistų planuojamus įvesti „skaitmeninius pinigus”. Čia ne „sąmokslo teorija” – tai oficialiai patvirtino Lietuvos vyr. buhalterė.

  2. nu jo, valstiečiai kaip ir labiausiai priimtini, bet praeitą kartą už juos nebalsavau- kol pas juos tas Skvernelis buvo. Dabar jau gal bus kažkiek apsivalę nuo tokio veikėjo, pažiūrėsim.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte