Raimondas Grinevičius. Sugrąžinkime piliečiams valstybę

Liūdnai ironiška, tačiau vis dažniau pagalvoju apie 1936 metus, kada pati didžiausia pasaulio tironija, nusėta lageriais ir kitaminčių kalėjimais, turėjo pačią demokratiškiausią konstituciją, kurios nuostatų niekas nesilaikė ir gyvenime jos reiškė absoliutų nulį.

Kuo toliau, tuo labiau ir mūsų Konstitucija ima priminti gerą, gražią, stebuklinę pasaką apie tai, kaip turi būti, tačiau tikrovėje nėra.

Lietuvos valstybę seniai kuria nebe Tauta, o valdžia, pasisavinusi Tautai priklausančias suverenias galias.

Apie kokią Konstituciją ir demokratiją galima kalbėti, kada rengiami ir priimami įstatymai, kuriems nepritaria absoliuti piliečių dauguma, o valdžia juos išjuokia, niekina ir į Tautos valią nekreipia jokio dėmesio?

Svarbiausi Tautos ir Valstybės klausimai sprendžiami referendumu, Tauta vykdo savo suverenią galią tiesiogiai? Nejuokinkit.

Kada tai buvo ir realiai įvyko, kada piliečių referendumas, siekiantis pakeisti tvarką valstybėje, buvo priimtas konstituciškai, vykdytas bešališkai ir Tautos teisė spręsti neišjuokta valdžios?

Norint susigrąžinti demokratiją ir valstybę, būtina susigrąžinti realią referendumo teisę.

Norint susigrąžinti demokratiją ir valstybę, būtina susigrąžinti realią referendumo teisę. Tai pirmas ir būtinas žingsnis. Lietuvos Šeimų Sąjūdis remia referendumo iniciatyvą referendumą inicijuojančių piliečių skaičiaus sumažinimui.

Mūsų žmonės visoje Lietuvoje renka parašus, kad šis referendumas įvyktų. Pasirašiau aš su šeima, pasirašėme visi Lietuvos šeimų sąjūdžio tarybos nariai ir koordinatoriai.

Kviečiu visus neabejingus Tėvynės ateičiai žmones paremti šio referendumo iniciatyvą.

Atėjo metas sugrąžinti Lietuvos piliečiams Konstituciją ir Valstybę.

Pasirašyti (rinktis reikėtų žaliai pažymėtą mygtuką su užrašu „Pasirašyti“).

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

  1. Iš karto pasirašiau, bet dvejoju ar tai padės ją sugrąžinti. Tačiau vis tiek turime visomis jėgomis siekti, kad ji atgautų savo gyvybę, t.y. realiai veiktų. Konstitucija ir Valstybė yra, jų dar niekas nepanaikino, bet yra uzurpatoriai, kurie pamynė jas po kojomis. Atėjo laikas keistis patiems, t.y. pradėjome nuo boikoto, t.y. atsisakėme kai kurių privelegijų, tad nesustokime ir parodykime, kad mes kitokie, nei „pišpasių“ steigėjai. Parodykime, kad mus valdyti visokiais suvaržymais jiems neišdegs. Kantrybė ir drąsa, meilė ir tiesa, telydi mūsų širdis

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis