R. Karbauskis: S. Jakeliūnas savo teiginiais apie karą Ukrainoje raudonų linijų neperžengė

ŠaltinisBNS

„Valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis sako, kad kandidatas į Vilniaus merus Stasys Jakeliūnas savo pasisakymais apie karą Ukrainoje raudonų linijų neperžengė.

„Ta linija raudona, į kurią mes reaguotume, šioje vietoje nėra pažeista. Stasys bet kokiu atveju mano, kad Rusijos valdžia yra teroristinė“, – BNS trečiadienį sakė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vadovas.

Pasak jo, partijos kandidatas savo pasisakymais išreiškė nuomonę.

„Stasys pasižymi savo nuomone, jis ją visą laiką turi. Jis nėra sąjungos narys ir neprivalo jos derinti kaip bendros“, – sakė politikas.

S. Jakeliūnas interviu LRT portalui teigė, kad „karas Ukrainoje yra neteisėtas, bet iš dalies išprovokuotas. Rusija buvo išprovokuota“.

Pasak R. Karbauskio ši situacija skiriasi nuo buvusiosios Šilutėje.

Pasak R. Karbauskio ši situacija skiriasi nuo buvusiosios Šilutėje, kai kandidatų į merus debatuose tuomet LVŽS kandidatas į merus Robertas Kuncaitis pareiškė, kad Krymo pusiasalis priklauso Rusijai.

Dėl tokių pasisakymų „valstiečiai“ jį pašalino iš partijos.

„Mūsų reakcija buvo greita ir aiški“, – kalbėjo R. Karbauskis.

LVŽS vadovas teigė pats nemanantis, kad karas Ukrainoje buvo išprovokuotas.

„Aš manau, kad šitoje situacijoje Rusijai jokios provokacijos nebuvo reikalingos, ji planavo labai seniai tai“, – kalbėjo pirmininkas.

Rusija pernai vasario 24 dieną pradėjo ir beveik metus tęsia plataus masto karą Ukrainoje, tačiau Kyjivo pajėgos aktyviai priešinasi invazijai ir rengia kontratakas, siekiant atsikovoti užimtas teritorijas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

  1. per OPtv labai nemaloniai nuskambėjo ir nustebino M.Starkevičiūtės versijos apie gerėjančią Rusijos valdžią ir apie ukrainiečių nuodėmes,-kodėl jie neatiduoda rusams jų užgrobtų teritorijų.Matosi,kad ji Briuselyje būdama, jau atitrūkusi nuo realybės ,prisikaičiusi malonumų išsiilgusių vakariečių straipsnių apie gerąją Rusiją ir nukalba į pievas.Vedančioji R.Janutienė jai oponavo teisingai,tačiau irgi matosi,kad kai kada plaukioja.Tai jau negerai.Tokiu metu reikia tiksliai ,kaip „Sveika marija“ žinoti,kas yra priešas ,koks jis ir žinoti,kad su tokiais žmogžudžiais,gyvybės trypėjais, kompromisų jau negali būti.Jie turi būti atiduoti teisingumui,o ar juos aplankyus Dievo malonė,anot M. Kundroto,tai jau jų reikalai.

    • „Kompromisų negali būti“… vadinasi, valio karui, lai toliau klesti karo pramonė (o ji klesti!!), lai teka pinigų upės į suinteresuotųjų kišenes… Kompromisai reikštų taikos prošvaistes, o taikos tai jau visai nereikia šios kruvinos mėsmalės dirigentams. Bet blaiviai mąstyti – reiškia eiti prieš srovę. Tai nepatogu, pavojinga, reikia turėti nemenkos drąsos – o kur jos gauti, jei ponas Dievas pagailėjo?

  2. deja, yra prorusiški.Ir šį kartą jau darosi pavojinga juos rinkti.Jei nesigaudai,tai patylėk.Matant,tokias žudynes,dar teisinti visokius sočiųjų nusikalbėjimus mažų mažiausiai yra nuodėmė.O žinant,amoralų Karbauskio šeimyninį gyvenimo būdą,tai šeimų maršo bendradarbiavinas su jais atrodo nerimtai.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte