Prof. dr. Gediminas Karoblis. Kalėdos, pabėgėliai ir ataskaitinių koncertų metas

Šventoji šeima pakeliui į Lietuvą sutiko daug lietuvių – šitie skubėjo atostogų į šiltesnius kraštus. Nepaisant gausiai išvykstančiųjų skaičiaus, prieš Kalėdas Lietuvoje nebuvo kur apsistoti – visi viešbučiai ir restoranai buvo užsakyti šventėms. Net šiuolaikinėse kiaulidėse, karvidėse ir vištidėse nebuvo galima prisiglausti. Griežtai kompiuterizuota patalpų priežiūra nebuvo pritaikyta nenustatytiems parametrams. Gimdymo metas artėjo, tačiau Marija nebuvo įtraukta į e-sveikatos sistemą. Ką daryti? Laimė, kad neišsiuntė atgal tuo pačiu lėktuvu, kuriuo išskraidino pabėgėlius iš Nigerijos, pagalvojo Marija.

Šventoji šeima bandė rasti Lietuvoje draugišką šeimą, kuri jai padėtų. Tačiau niekas neturėjo laiko. Vietiniams gyventojams reikėjo sulakstyti po parduotuves ir supirkti dovanas, papuošti eglutes ir paruošti silkes. Daugumai reikėjo dalyvauti pradinių ir vidurinių, profesinių ir aukštųjų, muzikos ir meno, ir įvairių kitų mokyklų, klubų ir būrelių ataskaitiniuose koncertuose ir šventėse. Kiti buvo užimti firmų vakarėliuose. Šurmulys buvo toks pats, kaip anuomet Betliejuje. Niekas nepasikeitė, pagalvojo Juozapas.

Jėzus gimė pabėgėlių stovykloje. Gimusįjį pasveikino tik angelai ir prie stebėjimo kamerų monitorių budintys jaunuoliai. Trijų išminčių iš Rytų lėktuvą virš Ukrainos numušė Rusijos bomba. Vis dėlto išminčiams pavyko išsiųsti perspėjimo žinutę. Paaiškėjo, kad šventoji šeima jau įtraukta į Europos Ribų Observacijos Departamento (EROD) sąrašus, ir turi trauktis į Egiptą. Dėl bendrojo duomenų apsaugos reglamento taip ir nesužinosime, ką pagalvojo Jėzus…

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte