„Pringles“ reklama ištirpdė gyvybės puoselėtojų širdis

ŠaltinisCNA

JAV gyvybės gynėjai socialiniuose tinkluose vieningai gyrė per žiūrimiausią televizijos renginį šalyje rodytą reklamą – sonogramos nuotrauką, kuri, jų teigimu, atkreipia dėmesį į dar negimusių vaikų žmogiškumą, nors tai ir fotošopu sukurta „Pringles“ reklama.

Sekmadienį per „Super Bowl“ (liet. „Supertaurės“) rungtynes rodytoje linksmoje bulvių traškučių reklamoje netikėtai nuskambėjo žinutė už gyvybę.

Reklamoje senelis laiko kūdikio, kurio ranka įstrigusi „Pringles“ skardinėje, sonogramos nuotrauką. Senelis reklamoje sako: „Net ir tavo mažasis pusbrolis Timmy, valgydamas ,Pringles'“, įstringa. Jis anūką patikina: „Nesijaudink, taip nutinka ir geriausiems iš mūsų.“ „Tikrai?“ – klausia anūkas.

Senelis toliau reklamoje anūkui aiškina, kad taip nutinka „chirurgams, teisėjams, oro uostų darbuotojams“ ir galiausiai „net tavo mažajam pusbroliui Timmy“, kurio sonogramoje aiškiai matyti kūdikis su fotošopu užfiksuota „Pringles“ skardine rankoje.

Kathryn Jean Lopez (Katrin Džyn Lopes) iš „National Review“ gyrė reklamą, dėkodama „Pringles“ tviteryje: „Oficialiai ją vadinu ,Pringles’ reklama už gyvybę“.

„Šiandien nusipirkime ,Pringles’ ir parašykime jiems, kad tai bus padėka už sonogramos epizodą per ,Super Bowl'“, – paragino J. Lopez.

Terrisa Bukovinac (Terisa Bukovinak), aktyvistė už gyvybę ir „Progressive Anti-Abortion Uprising“ įkūrėja, tviteryje taip pat pagyrė reklamą už negimusių kūdikių humanizavimą. Ji pateikė nuorodą į 2016 m. „Super Bowl“ reklamą, kurioje ultragarsu matomas kūdikis, bandantis paimti „Doritos“ traškučius iš tėvo rankų.

„Pringles“ reklamą matė maždaug 115 milijonų „Super Bowl“ žiūrovų.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

4 KOMENTARAI

  1. baisu. Net negimęs kūdikis įjungiamas į reklamą . Reklama ragina vartoti vartoti vartoti… Nes tai vienintelė laimė… Nematau čia nieko „už gyvybę“…

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte