Premjerė vyksta su oficialiu vizitu į Italijos Respubliką, Vatikaną ir Maltos ordiną

Rugsėjo 1–3 d. Lietuvos Respublikos Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė vyksta su oficialiu vizitu į Romą.

Ketvirtadienį, rugsėjo 2 d., numatytas Lietuvos premjerės susitikimas su Italijos premjeru Mario Draghi. Susitikime planuojama aptarti dvišalius santykius ir ekonominį šalių bendradarbiavimą, saugumo klausimus, situaciją Afganistane, Rusijoje ir Baltarusijoje (taip pat ir situaciją Lietuvos bei Baltarusijos pasienyje).

Premjerė susitiks su Italijos gyvybės mokslų įmonių vadovais, Italijos lietuvių bendruomene. Lietuvos Vyriausybės vadovė Nacionalinėje modernaus ir šiuolaikinio meno galerijoje apžiūrės Italijoje žinomos litvakų kilmės menininkės Antoniettos Raphaël Mafai kūrinius, kurių parodą Romoje planuojama atidaryti vėliau šių metų rudenį.

Penktadienį, rugsėjo 3 d., numatytas Lietuvos Ministrės Pirmininkės susitikimas su popiežiumi Pranciškumi. Vizito Vatikane metu I. Šimonytė taip pat susitiks su Vatikano valstybės sekretoriumi kardinolu Pietro Paroliniu, Vatikano sekretoriumi ryšiams su valstybėmis arkivyskupu Paulu Richardu Gallagheriu.

Rugsėjo 3 d. Vyriausybės vadovė lankysis Romoje įsikūrusiame Maltos ordine ir susitiks su ordino didžiuoju kancleriu Albrechtu Freiherriu von Boeselageriu.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis