Prancūzijos piliečių taryba – už eutanazijos praktikos išplėtimą

ŠaltinisCNE NEWS

Sekmadienį Prancūzijos vyriausybei patarti turinti piliečių grupė nurodė norinti, kad eutanazijos praktika būtų išplėsta. Apie tai, remdamasis prancūzų žiniasklaida, praneša Nyderlandų laikraštis „Reformatorisch Dagblad“.

Praėjusį savaitgalį į šeštąją derybų sesiją susirinko 184 plebiscite dalyvavę Prancūzijos piliečiai. Jos metu buvo balsuojama dėl įvairių pasiūlymų, susijusių su savarankiškai pasirinkta gyvenimo pabaiga ir pagalba mirštant.

Pranešama, kad iš plebiscite dalyvavusių piliečių 75 proc. nurodė norintys, kad Prancūzijoje atsirastų galimybė „aktyviai pagalbai mirštant“; 66 proc. taip pat norėtų, kad būtų uždegta žalia šviesa eutanazijai. Skirtumas tas, kad pirmuoju atveju gydytojas skiria mirtiną vaistą, bet neprižiūri jo naudojimo eigos, priešingai nei eutanazijos atveju.

Be kita ko pranešama, kad daugiau nei 55 proc. piliečių taip pat pritarė pagalbinei savižudybei nepilnamečiams.

Sekmadienio balsavimai rodo, kad Prancūzijos piliečiai pasisako už liberalesnį požiūrį į eutanaziją. Aktyvi savižudybė su pagalba šiuo metu Prancūzijoje draudžiama, tačiau prezidentas Emmanuelis Macronas (Emaniuelis Makronas) nori išplėsti teisės aktų taikymo sritį, rašo CNE. Tokia tendencija vyrauja ir daugiau Europos žemyno šalių, pavyzdžiui, Belgijoje, Austrijoje ir Nyderlanduose.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

5 KOMENTARAI

  1. Akivaizdūs žmonių žudymas. Silpni nereikalingi visuomenėje. Juos reiks pašalinti. Daroma prielaida, jog bus žmonės įtikinti, kad eitų link savižudybės. Akivaizdu, jog vykdoma selekcija. Kodėl Bažnyčia tyli??? Kur jos moralinis stuburas? Nebėra vertybių politikoje.

  2. ir išmintis?Internete yra labai įdomių svetainių,kurias veda 80-90 metų žmonės su išminties perdavimu.Kai neturi jau tėvų,jie tampa tarsi sielos tėvais.Negalima daryti šios klaidos.

  3. pragulos ,dehidratacija ,marinimas badu….O šios savaitės topas–Vilkaviškio raj. globos namuose skydinėje 320 kg. nuslėpto maisto …Atskirtis ,apleistumas , kančios—žmoniškumas ? Ir aš buvau prieš eutanaziją kol nesugriuvo mano sveikata , o artimieji viens po kito “ant patalo“

    • Ypač kai nėra kam lankyt arba neleidžia dėl karantino ir pan. Juk ten vyksta tik slaugos imitacija… Geriausia būtų organizuoti priežiūrą namie. Ir kad slaugantieji galėtų mažiau dirbti valandų, ir kad būtų teikiama kvalifikuota pagalba į namus. Aišku būna ir sunkių atvejų, bet kiekvienu jų turi būti priimtas tinkamas sprendimas.
      Išeiti sąmoningas žmogus ir taip dažnai pajėgus pats…

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte