Prancūzijos leidykla pasidavė LGBT spaudimui – pakeitė žodžio „šeima” apibrėžimą

ŠaltinisCNE NEWS

Viena Prancūzijos leidykla pakeitė žodyno žodžio „šeima” apibrėžimą. Taip ji pasidavė LGBT aktyvistų, kurie šiuo klausimu sukėlė audrą socialinėje žiniasklaidoje, spaudimui.

„Nuo 2000-ųjų metų pradžios žodžio ,šeima’ apibrėžimą labai keitėme”, – paaiškino leidyklos „Le Robert” redakcijos direktorė Géraldine Moinard (Džeraldin Moinard), kaip penktadienį pranešė „Famille Chretienne”. Ji pažadėjo, kad internetinis žodyno leidimas bus kuo greičiau atnaujintas, o vėliau pakeitimai bus įtraukti ir į popierinį leidimą.

Iki šiol 2023 m. Mažajame leidyklos žodyne šeimos sąvoka buvo apibrėžiama kaip „susiję asmenys, gyvenantys po vienu stogu, ypač tėvas, motina ir vaikai”. Tačiau dvi LGBT asociacijos šį apibrėžimą laikė diskriminaciniu ir pradėjo veiksmus jam pakeisti.

Šis apibrėžimas yra homofobiškas įstatymo prasme, praėjusią savaitę pareiškė Homosoparentinių šeimų gynimo asociacijos (ADFH) prezidentas Alexandre’as Urwiczius (Aleksandras Urvičius), kaip praneša Evangeliques.info. ADFH buvo viena iš organizacijų, pradėjusių diskusiją dėl termino „šeima”. „Žmonės iš apibrėžimo pašalinami dėl lyties ar seksualinės orientacijos”, – aiškino Urwiczius.

ADFH pasiūlė pakeisti šeimos apibrėžtį į „vienas arba du tėvai su vaikais”. Organizacijos teigimu, tai apimtų vienišų tėvų ir homoseksualių tėvų šeimas.

Tačiau ne visi patenkinti tokiais pokyčiais. Aktyvistai nori atsieti žodžius nuo jų reikšmės tikrovėje, sako Ludovine de la Rochère (Liudovin dela Rošė), šeimų organizacijos „Manif pour tous” pirmininkė, kaip praneša „Famille Chretienne”. Ji šį pakeitimą vertina kaip dar vieną bandymą pakenkti tradicinei šeimai ir sako, kad leidykla galėjo tiesiog ignoruoti tviterio žinutę.

„Famille Chretienne” teigimu, žodynų pakeitimai laikui bėgant daro didelę įtaką.

„Įtraukiamoji rašyba dabar vartojama daugumoje administracijų, ypač ją naudoja universitetai, nors Prancūzijos akademija tai draudžia”, – rašoma svetainėje.

Visited 1 times, 1 visit(s) today

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

  1. Kokia čia šeima du vyrai arba dvi moterys. Tokiems santykiams ir visiems kitiems su 72 lytimis turi būti suteiktas kitas pavadinimas, nes žodis – šeima – jau yra užimtas, jis apibūdina vyro ir moters bei jų abiejų vaikų santykius.
    Prancūzija yra viena iš labiausiai liberalkomunistų užvaldytų ir jų ideologijos užnuodytų šalių. Pakanka prsiminti, kad Pranc9zijos prezidentas Makronas viešai, per valstybinę televiziją grasino sušiksiąs (atsiprašau už išsireiškimą, bet jis taip pasakė) gyvenimus visiems nesiskiepinantiems. Jis atvirai grasino diskriminuosiąs visus, kurie atsisako skiepytis pavojingomis vakcinomis. Ar bereikia daugiau irodymu, parodančių, kad Prancūzų valdžioje sėdi absoliutūs degradai ir fašistai. Ačiū Dievui, kad ir vakarų Europoje, užnuodytoje liberalkomunistų fašistinės propagandos ir diktatūros ima rastis naujos jėgos.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte