Pranciškus: būkime pirmieji, džiaugsmingai bendradarbiaujantys gerojo ganytojo misijoje

ŠaltinisVATICAN NEWS

Sekmadienio vidudienį, prieš Marijos, Dangaus Karalienės, maldą, popiežius apmąstė Gerojo Ganytojo sekmadienio Mišių Evangelijos skaitinį apie gerąjį ganytoją. Jame Jėzus pristatomas kaip tikrasis ganytojas, kuris gina, pažįsta ir myli savo avis.

Gerasis ganytojas Jėzus gina ir pažįsta savo avis, bet visų pirma jis jas myli. Jo meilė avims, t. y. kiekvienam iš mūsų, jį nuveda iki kryžiaus mirties, nes tokia yra Tėvo valia: kad nė vienas nepražūtų. Kristaus meilė nedaro atrankos, ji apima visus, patikino popiežius Pranciškus. Pats Jėzus mums tai primena sekmadienio Evangelijos skaitinio žodžiais: „Ir kitų avių dar turiu, kurios ne iš šios avidės; ir jas man reikia atvesti; jos klausys mano balso, ir bus viena kaimenė, vienas ganytojas“ (Jn 10, 16). Šie žodžiai liudija Jėzaus visuotinį rūpestį: jis – visų ganytojas, nori, kad Tėvo meilė pasiektų visus ir visi galėtų susitikti su Dievu.

Bažnyčia pašaukta skleisti šią Kristaus misiją. Be tų, kurie lanko mūsų bendruomenes, yra daugelis kitų, dauguma tai daro retai arba niekad. Bet ir jie yra Dievo vaikai. Tėvas visus paveda gerajam ganytojui Jėzui. Jėzus paaukojo gyvybę dėl visų.

Melskime Mariją, kad padėtų mums pirmiesiems priimti gerąjį ganytoją ir juo sekti, džiaugsmingai bendradarbiauti jo misijoje.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis