REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

Pranciškonų kunigas iš JAV patyrė stebuklą

ŠaltinisCNA

Aštuoniasdešimt septynerių metų tėvas Johnas Bokas (Džonas Bokas) iš JAV anksčiau buvo fizikos mokytojas, tačiau jis tiesiog negali suvokti situacijos, kai spalio mėnesį kitas automobilis kliudė jo automobilį, kunigui važiuojant švęsti sekmadienio Mišių.

Tai buvo stebuklas, sako pranciškonų kunigas.

Dabar pasitraukęs iš aktyvios tarnystės – nors save laiko „pusiau” pensininku – kunigas vis dar meldžiasi šv. Mišiose Šv. Andriejaus katalikų bažnyčioje Milforde, Ohajo valstijoje.

Kaip pasakojama, spalio 2 d. jis buvo pakeliui švęsti 9 val. ryto šv. Mišių per Angelų Sargų šventę. Apie 8.40 val. ryto Bokas artėjo prie bažnyčios. Tuo pačiu metu kažkas nutiko tame pačiame kelyje važiuojančiam vairuotojui.

Kaip vėliau išaiškėjo, jauną vyrą ištiko priepuolis sėdint prie vairo ir jis prarado sąmonę, pasakojo Bokas. Jaunuolio automobilis nuvažiavo nuo kelio ir savo priekine dalimi rėžėsi į Boko vairuotojo pusės dureles.

Tarp abiejų automobilių stovėjo tik kelio ženklas ir dar vienas vertikalus objektas, kyšantis iš žemės, rodo įvykio vaizdo įrašas. Jame, tarsi scenoje iš filmo „Greiti ir įsiutę”, visureigis pakyla virš Boko automobilio, jo neliesdamas, ir nusileidžia ant visų keturių ratų.

Kunigas ir jo automobilis liko sveiki. Kaip jis pasakojo, vienas iš nuostabą keliančių šio įvykio aplinkybių yra tai, kad jis net nežinojo, jog jo automobilis buvo kliudytas, kol nepraėjo kelios valandos.

„Nežinojau, kad tas automobilis atsidūrė virš manęs, nes tuomet žiūrėjau į priekį”, – pasakojo kunigas.

„Akies krašteliu pajutau, kad kažkas praskriejo pro šalį, bet tiesiog pamaniau, kad tai paukštis, ar kažkas panašaus”, – stebėjosi jis.

Kunigas pasakojo, kad kairiąja akimi jis yra aklas, be to, nešioja klausos aparatą.

Vėliau pažįstamas policijos pareigūnas priėjo prie jo, kai kunigas sėdėjo restorane po šv. Mišių, ir pranešė, kad į jį vos neatsitrenkė jaunuolio automobilis. Policijos pareigūnas parodė įvykio vaizdo įrašą, kuris buvo užfiksuotas laidojimo namų, esančių kitoje gatvės pusėje nuo tos vietos, kur įvyko incidentas.

„Buvau nustebęs, kad tai įvyko, – sakė kunigas Bokas. Jis pasakojo, kad policijos pareigūnas jam pranešė, jog jaunuoliui viskas gerai, kaip išaiškėjo jam nuvykus į ligoninę.

Kunigas stebėjosi, kad niekas nenukentėjo ir nebuvo sužeistas. Jis sakė, kad apmąstė šį įvykį ir žino, kad jame dalyvavo Dievas.

„Viena iš paslapčių, – kad tai atsitiko būtent per spalio 2 d. šventę (Angelų Sargų), – sakė jis ir pridūrė. – Nežinau, ką Dievas sau mąstė.”

Kunigas taip pat sakė, kad jei taip būtų nutikę, kad jo gyvenimas baigtųsi, „abi pusės laimėtų”, nes „danguje bus geriau nei čia”.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte