Populiarus protestantų jutubo laidų vedėjas nusprendė pereiti į katalikybę

ŠaltinisCNA

Populiarus protestantų jutubo laidų vedėjas Cameronas Bertuzzi (Kameronas Bertucis) ketvirtadienį internete paskelbė, kad ketina pereiti į katalikybę.

„Mano pranešimas, kad nuo 2022 m. rugsėjo 20 d. nusprendžiau tapti kataliku. Šiuo metu dalyvauju katechezės programoje, o per ateinančias Velykas būsiu sutvirtintas“, – sakė jis savo vaizdo įraše.

Jo sprendimas „įvyko gilių studijų apie įrodymus už ir prieš popiežystę pabaigoje“, sakė jis.

„Būdamas protestantas, į studijas ėjau atviras. Galiausiai pasakiau sau, kad seksiu paskui įrodymus, kad ir kur jie vestų, net jei ta išvada bus nepatogi man ar mano šeimai“, – teigė C. Bertuzzi.

Jo draugai protestantai buvo „visiškai tikri“, kad tyrimas tik patvirtins jo protestantiškąjį tikėjimą, tačiau, anot vaikino, jie klydo.

„Aš pamačiau, kad įrodymai tvirtai atskleidžia, jog popiežystė yra tikra“, – sakė jis.

C. Bertuzzi, kurio jutubo kanalą „Capturing Christianity“ prenumeruoja vos ne 150 tūkst. žmonių, taip pat sakė, kad apie savo apsisprendimo detales kalbės ne savo, o kituose kanaluose.

Mattas Fraddas (Matas Fradas), populiarus katalikų jutubo kanalo „Pints with Aquinas“ (liet. „Pintos su Akviniečiu“) vedėjas, „taip susijaudino dėl šios žinios, kad, kaip galite įsivaizduoti, nusprendė sumokėti už mano skrydį į Vatikaną, tą, kuris yra Romoje, kad savo kanale išsamiai aprašyčiau savo kelionę“, – dalijosi C. Bertuzzi.

„Taigi, jei jus domina mano apsisprendimo priežastys, poveikis, kurį šis sprendimas padarė man ir mano šeimai, ir visa kita, tuomet rytoj, t. y. penktadienį, lapkričio 18 d., prisijunkite prie Matto Fraddo ir manęs tiesioginiame eteryje „Pints with Aquinas“ iš Vatikano“, o tai reiškia penktadienį, lapkričio 18 d.

C. Bertuzzi savo kanale priėmė daugybę žinomų krikščionių ir katalikų. Tarp jų – katalikų apologetai Trentas Hornas (Trentas Hornas) ir Jimmy Akinas (Džimis Akinas) iš apaštalinio judėjimo „Catholic Answers“ (liet. „Katalikiški atsakymai“), Vinonos-Rochesterio vyskupijos vyskupas Robertas Barronas (Robertas Beranas), teologas ir profesorius Scottas Hahnas (Skotas Hanas), Fraddas ir Indianapolio arkivyskupijos egzorcistas tėvas Vincentas Lampertas (Vincentas Lampertas).

Vaizdo įrašai su Barronu ir Lampertu sulaukė šimtų tūkstančių peržiūrų.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

  1. Neantraeilis. Jei norėtumėte išsamiau, galima paskaityti Scott Hahn „Roma,-mieli namai“ , taip pat „Tėvas, kuris tęsi savo pažadus“
    Tai tas pats presbiterionų pastorius, perėjęs į katalikybę, kur pas jį laidoje buvo.
    Nenusivilsite

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte