Popiežius vasarį kviečia melstis už parapijas

ŠaltinisVATICAN NEWS

Melskimės, kad parapijos, kuriose svarbiausia turi būti bendrystė – asmenų bendrystė, bažnytinė bendrystė – vis labiau taptų tikėjimo, brolybės ir priėmimo bendruomenėmis tiems, kuriems labiausiai reikia pagalbos.

Popiežius sako: „Kartais galvoju, kad parapijose ant durų reikėtų pakabinti užrašą: ,Įėjimas nemokamas’. Parapijos turi būti svetingos bendruomenės, kuriose nėra biurokratijos, kurių centre yra žmonės ir kuriose galima rasti sakramentų malonę”

Jis priduria: „Jos turi vėl tapti tarnystės ir dosnumo mokyklomis, kurių durys visada atidarytos atstumtiesiems ir saviesiems. Jos turi būti atviros visiems. Parapijos nėra klubai, garantuojantys tam tikrą socialinį statusą. Būkime drąsūs! Permąstykime savo parapijų bendruomenių stilių”.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

  1. popiežiui Pranciškui. Geros įžvalgos maldai dėl bendrystės. Neliko parapijų, neliko ir bendrystės. Na, o popiežius ne pasaulio prezidentas, tad ir be grymo gražus ir mielas. Realistiška nuotrauka.

  2. Jūs teisus, Gerb. Komentatoriau, nebeliko parapijų. Per didelis susirekšminimas, todėl prarasta bendrystė. Ne visi verti ir laukiami. Kažin ar taps durys atidarytos atstumtiesiems. Kitą vertus, ne kiekvienas turi galimybių remti.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte