Popiežius Pranciškus telefono skambučiu nustebino dviejų neįgalių vaikų globėjus

ŠaltinisALETEIA

Viena sutuoktinių pora parašė Šventajam Tėvui ir laiške nurodė savo mobiliojo telefono numerį. Kai sekmadienį, po 17 val. suskambo Katerinos mobilusis telefonas, ji vos nepraleido jo skambučio. Ekrane pasirodė užrašas „privatus numeris“, tačiau po akimirkos ji visgi nusprendė atsiliepti.

„Sveiki, aš esu popiežius Pranciškus“, – pasakė balsas telefone. „Dieve mano!“, – tokia buvo pirmoji Katerinos reakcija, rašoma Italijos naujienų svetainės pranešime.

Šventasis Tėvas ją nuramino: „Ne, ne mamma mia… Aš tikrai esu popiežius Pranciškus!“

Kai Katerina prisiminė, kad prieš kelias dienas ji nusiuntė popiežiui laišką apie savo šeimą. Katerina ir jos vyras Bruno iš Turino (Italija) globoja du sunkią negalią turinčius vaikus – Džiordžiją ir Marselį. 

Neseniai keletas sutuoktinių draugų papasakojo, kad netrukus susitiks su popiežiumi, ir pasiūlė Katerinai ir Bruno parašyti jam laišką, kuriame papasakotų apie savo pagausėjusią šeimą.

Katerina sutiko parašyti laišką ir padarė tai savo globotinės Džiordžijos vardu: „Aš nevaikštau, nekalbu, bet bendrauju akimis. Turiu kochlearinį implantą, jo dėka girdžiu muziką, kuria aistringai domiuosi, taip pat savo artimųjų bei draugų balsus. Šiais ir praėjusiais metais man buvo atlikta operacija, nes turėjau klubo sąnario išnirimą ir labai kentėjau, bet, ačiū Dievui, dabar jaučiuosi geriau“, – rašoma laiške.

Toliau laiške Šventajam Tėvui buvo pasakojama apie šeimos biologinius vaikus ir globojamą sūnų Marselį, „didelį 26 metų berniuką, sergantį autizmu“. Katerina pridėjo nuotrauką, kurioje Džiordžija ir Marselis per televiziją stebi popiežiaus Pranciškaus „Viešpaties angelo“ maldą ir savo mobiliojo telefono numerį.

Katerina pridėjo nuotrauką, kurioje Džiordžija ir Marselis per televiziją stebi popiežiaus Pranciškaus Viešpaties angelo maldą.

„Tikrai nesitikėjau, kad jis man paskambins, ir tai įvyks praėjus tik dviems dienoms nuo tada, kai draugai perdavė jam mūsų laišką“, – pasakojo moteris.

Popiežius telefonu pasakė, kad perskaitė jos laišką, ir pasiteiravo, kaip sekasi Džordžijai ir Marseliui. Tai buvo tarsi pokalbis su „draugu“, pasakojo ji. „Jis norėjo sužinoti daugiau detalių apie jų istorijas.“

Pasak pranešimo, nuo 2003 m. Katerina ir Bruno atvėrė savo namus penkiolikai nepilnamečių. Katerina yra projekto „Priimk mane namo“ pagrindinė kuratorė. Šis projektas ruošia šeimas priimti vaikus, kurie buvo palikti vos gimę.

„Dėkoju jums už tai, ką darote dėl šių vaikų“, – pabaigoje pasakė jai popiežius.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte