REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

Popiežius Pranciškus suteikė audienciją JAV aktoriui ir režisieriui Sylvesteriui Stallonei

ŠaltinisCNA

Penktadienio rytą popiežius Pranciškus Vatikane priėmė JAV aktorių ir režisierių Sylvesterį Stallonę (Silvesterį Stallonę).

Filmo “Rokis” aktorius susitiko su popiežiumi Apaštališkuosiuose rūmuose kartu su savo broliu, aktoriumi ir muzikantu Franku Stallone (Frenku Stalone), žmona Jennifer Flavin (Dženifer Flavin) ir trimis dukromis: Sofi, Sistin ir Skarlet.

Vatikanas paskelbė susitikimo nuotraukas, bet nepateikė susitikimo detalių.

Vaizdo įraše, kuriuo pasidalijo “Vatican News”, matyti, kaip popiežius Pranciškus, susitikęs su Stallone, sako jam: “Mes užaugome su jūsų filmais”. Stallone juokaudamas sugniaužė kumščius ir atsakė: “Pasiruošę boksuotis!”

Rugsėjo 7 d. Stallone su broliu Franku ir kitais šeimos nariais apsilankė pietų Italijos Apulijos regione esančiame Džoja del Koljė miestelyje.

Broliams buvo suteikta miestelio garbės pilietybė dėl jų ryšių su vietove: jų tėvas ten gimė, o XX a. ketvirtojo dešimtmečio pradžioje, būdamas paauglys, emigravo į Jungtines Amerikos Valstijas.

Pasak vietos žiniasklaidos, Stallone aplankė savo senelio iš tėvo pusės namus ir pasveikino miestelio gyventojus.

Nuo scenos jis laikė seną raktą. “Tai buvo [mano senelio] parduotuvės raktas, jis buvo kirpėjas”, – pasakė Stallone, kaip skelbia TG24.

“Kaip pasakytų Rokis: Aš jus myliu ir kovokite toliau”, – baigdamas savo kalbą sakė Stallone.

2007 m. interviu leidiniui “National Catholic Register” Stallone sakė, kad dukros gimimas dešimtojo dešimtmečio pabaigoje buvo svarbi jo katalikų tikėjimo kryžkelė.

“Kai mano dukra gimė serganti ir aš supratau, kad man čia tikrai reikia pagalbos, pradėjau viską atiduoti į Dievo rankas, Jo visagalybę ir viską apimantį atleidimą”, – sakė jis.

Laikraštis “The Register” tuo metu rašė, kad Stalonė buvo auklėjamas kaip katalikas, tačiau po daugelio metų, kai nustojo lankytis bažnyčioje, jis vėl pradėjo save laikyti kataliku.

“[Tai] pastato mane ten, kur turėčiau būti”, – sakė filmo “Rembo” režisierius, pažymėdamas, kad prieš grįždamas į tikėjimą “buvau vienišas pasaulyje. Maniau, kad turėsiu viską tvarkyti savaip.”

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte