REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

Popiežius Pranciškus paaukos Rusiją ir Ukrainą Nekaltajai Marijos Širdžiai

ŠaltinisCNA

Popiežius Pranciškus paaukos Rusiją ir Ukrainą Nekaltajai Marijos Širdžiai, kovo 15 d., antradienį, pranešė Vatikanas.

Šventojo Sosto spaudos tarnyba pranešė: „Kovo 25 d., penktadienį, per Atgailos iškilmę 17 val. Šventojo Petro bazilikoje, popiežius Pranciškus paaukos Rusiją ir Ukrainą Nekaltajai Marijos Širdžiai.”

„Tą patį veiksmą ir tą pačią dieną Fatimoje atliks Jo Eminencija kardinolas Konradas Krajewskis (Konradas Krajevskis), Apaštališkasis išmaldininkas, Šventojo Tėvo pasiuntinys.”

Kardinolas Konradas Krajevskis buvo vienas iš dviejų popiežiaus pasiuntinių, praėjusią savaitę išsiųstų į Ukrainą, taip išreiškiant popiežiaus susirūpinimą karo nuniokotos šalies gyventojais.

Kovo 25-oji – tai diena, kuomet 1984 m. šv. popiežius Jonas Paulius II paaukojo Rusiją ir pasaulį Nekaltajai Marijos Širdžiai. Ši diena taip pat yra Viešpaties Apreiškimo iškilmė.

Ukrainos lotynų apeigų katalikų vyskupai šio mėnesio pradžioje paprašė popiežiaus Pranciškaus paaukoti Ukrainą ir Rusiją Nekaltajai Marijos Širdžiai.

Po vyskupų raginimo viso pasaulio Fatimos Dievo Motinos šventovės buvo pakviestos vienytis maldoje už Rusijos atsivertimą.

Kreipimąsi išplatino tėvas Andrzejus Drawsas (Andžejus Dravsas), Fatimos Švenčiausiosios Mergelės Marijos šventovės Krišovičiuose, Vakarų Ukrainoje, rektorius.

Jis paragino visas Fatimos Dievo Motinos garbei skirtas šventoves kovo 13 d. susivienyti maldoje už Rusijos atsivertimą.

Kijevo didysis kunigaikštis Jaroslavas Išmintingasis 1037 m. pašventė savo žemes Marijai, ir nuo to laiko ji vadinama „Ukrainos karaliene”. Popiežius Pranciškus šį titulą pavartojo kovo 6 d. kalbėdamas Viešpaties angelo maldos kalboje, sakydamas: „Kaip broliai ir seserys kartu melskimės Dievo Motinai, Ukrainos Karalienei”.

Prieš 1917 m. revoliucijas, nuvertusias Rusijos imperiją ir lėmusias Sovietų Sąjungos susikūrimą, Rusija šnekamojoje kalboje buvo vadinama „Marijos namais”, nes joje buvo daugiau Dievo Motinai dedikuotų šventovių ir bažnyčių nei bet kurioje kitoje to meto šalyje.

Per 1917 m. Fatimos apsireiškimus Švenčiausioji Mergelė Marija atskleidė tris paslaptis.

Antroji paslaptis buvo pareiškimas, kad Pirmasis pasaulinis karas baigsis, ir pranašystė apie kitą karą, kuris prasidės valdant Pijui XI, jei žmonės ir toliau įžeidinės Dievą ir Rusija nebus paaukota Nekaltajai Marijos Širdžiai.

Sesuo Liucija, viena iš trijų Fatimos regėtojų, atskleidė, kad Marija jai pasakė: „Jei į mano prašymus bus atsižvelgta, Rusija atsivers ir bus taika, o jei ne, ji paskleis savo klaidas visame pasaulyje, sukeldama karus ir Bažnyčios persekiojimus. Gerieji bus nukankinti, Šventajam Tėvui teks daug kentėti, įvairios tautos bus sunaikintos”.

„Galiausiai mano Nekaltoji Širdis triumfuos. Šventasis Tėvas paaukos Rusiją man, ji atsivers, ir pasaulyje įsivyraus taika”.

1989 m. parašytame laiške sesuo Liucija patvirtino, kad popiežius Jonas Paulius II patenkino Dievo Motinos prašymą paaukoti Rusiją 1984 m. Kitos institucijos, įskaitant Tikėjimo mokymo kongregaciją, taip pat patvirtino, kad konsekracija buvo įvykdyta seseriai Liucijai priimtinu būdu.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

4 KOMENTARAI

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte