Popiežius Pranciškus: esu pasirengęs apsilankyti Kyjive ir Maskvoje

ŠaltinisAFP-BNS

Popiežius Pranciškus patvirtino esąs pasirengęs apsilankyti Kyjive, tačiau tik tuo atveju, jeigu taip pat galės nuvykti vizito į Maskvą, šeštadienį pranešė „Deutsche Welle“.

„Vyksiu į abi vietas arba nė į vieną iš jų“, – pareiškė pontifikas interviu laikraščiui „La Nacion“.

Apie tokius popiežiaus planus anksčiau buvo kalbėta 2022 metų vasarą.

Penktadienį paskelbtose interviu Šveicarijos televizijai RSI ištraukose jis sakė, jog karas Ukrainoje yra susijęs su „imperiniais interesais“, ir ten, anot jo, kariauja „didžiosios pasaulio galybės“.

Pontifikas interviu papasakojo, kad norėjo vykti į Maskvą derėtis dėl taikos, bet jo pasiūlymas buvo atmestas.

„(Prezidentas Vladimiras) Putinas žino, kad esu pasiekiamas“, – sakė jis televizijos RSI interviu išraše, kuris buvo paskelbtas prieš transliaciją sekmadienį.

„Tačiau ten yra imperinių interesų, ne tik Rusijos imperijos, bet ir kitų šalių imperijų. Imperijoms būdinga, kad tautos atsiduria antroje vietoje“, – pridūrė jis.

Argentinietis pontifikas ne kartą ragino siekti taikos Ukrainoje, nors pirmaisiais mėnesiais po Rusijos invazijos jis buvo kritikuojamas dėl to, kad aiškiai nekaltino Maskvos, 2022-ųjų vasario 24-ąją pasiuntusios savo karius į provakarietišką kaimynę.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

4 KOMENTARAI

    • Taip. Popiežius Pranciškus. Protestantai tokio neturi, nes jų „geradaris” tik suskaldė bažnyčią, tipo gerais ketinimais, bet ir tokie ketinimai veda į pragarą.

      • Prie ko ko čia geradaris ar koks kitoks aris…..Mano geradaris yra Jėzus ir man tarpininkų nereikia jokių.O jūs katalikai esate iškraipę Šv raštą ,gyvenate tradicijomis ,apeigomis, mišiomis ,kurios yra burtininkavimas ,Nes Jėzus atliko auką vieną kartą ir visiems laikams ir nereikia pastoviai kažką aukoti.Jūs gyvenate senoje sandoroje ir t.t.t.t.t..O jūsų tėvelis popiežius ALE šv tėvas ”neklystantis”,”kuris veda jus katalikus tik į dangų.”Ateis laikas kai Dievas griežtai baus vatikano mafiją,su visais šventaisiais tėveliais .Visa jūsų katalikų sistema ,organizacija -šetono gudrus planas ,nukreipti žmones nuo tiesos.

  1. Rusija pradėjo neišprovokuotą, žiaurų, grobuonišką karą Ukrainoje. Užgrobtose teritorijose vykdo genocidą. Čia yra ne kaltinimas, o tiesa, kurią turėjo pasakyti popiežius.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte