Popiežius meldžiasi už nelegalius migrantus

ŠaltinisVATICAN NEWS

Popiežius Pranciškus sekmadienio vidudienį po tradicinės „Viešpaties angelo“ maldos išsakė artumą trečiosiose šalyse neteisėtai sulaikytiems žmonėms, prašė leisti jiems kuo greičiau sugrįžti į savo gimtines.

Popiežius užtikrino, jog „meldžiasi už asmenis, neteisėtai sulaikytus svetimuose kraštuose. Deja, esama daugiau panašių atvejų, kurių priežastys įvairios ir kartais sudėtingos“, – sakė popiežius. Jis išsakė viltį, jog „pareigingai įgyvendinant teisingumą, šie asmenys galės kuo greičiau sugrįžti į savo tėvynes“.

Popiežius taip pat prisiminė Meksikoje, Hildago valstijoje, nuo potvynių nukentėjusius asmenis, užtikrino savo artumą, sakė, kad ypač meldžiasi už Tulos ligoninėje mirusius ir jų artimuosius.

Pranciškus užtikrino savo dvasinį dalyvavimą La Salette Mergelės Marijos šventovės šventėje pietryčių Prancūzijoje, kuria minimas ašarojančios Mergelės Marijos apsireiškimo dviem jaunuoliams 175 metinės.

„Marijos ašaros primena Jėzaus ašaras Jeruzalėje, jo verksmą Getsemanėje. Jos išreiškia Kristaus skausmą dėl mūsų nuodėmių ir yra nuolat aktualus kvietimas pasikliauti Dievo gailestingumu“, – sakė popiežius Pranciškus. 

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis