REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

Popiežius liūdi dėl traukinių katastrofos Indijoje

ŠaltinisAFP-BNS

Popiežius Pranciškus šeštadienį išreiškė gilų liūdesį dėl traukinių katastrofos Indijoje, per kurią žuvo mažiausiai 288 ir buvo sužeista daugiau kaip 900 žmonių, ir pareiškė užuojautą bei pasimeldė už žuvusiuosius ir sužeistuosius.

Pontifikas nurodė, kad jį labai nuliūdino penktadienį Odišos valstijoje įvykęs trijų traukinių susidūrimas. Tai daugiausiai aukų pareikalavusi geležinkelio avarija Indijoje per daugiau nei 20 metų.

„Popiežius Pranciškus, patikėdamas mirusiųjų sielas mylinčiam Visagalio gailestingumui, siunčia nuoširdžią užuojautą tiems, kurie gedi dėl jų netekties“, – sakoma Šventojo Sosto išplatintoje telegramoje, kurią paskelbė Vatikano valstybės sekretorius Pietro Parolinas (Pjetras Parolinas).

„Jo Šventenybė taip pat meldžiasi už daugybę sužeistųjų ir gelbėjimo tarnybų darbuotojų pastangas“, – teigiama telegramoje, kuri buvo adresuota apaštališkajam nuncijui Indijoje Leopoldo Girelli (Leopoldui Džireliui). 

Nelaimė Indijoje įvyko kai greitasis traukinys, važiavęs į šiaurinę Kalkutos pusę, nuvažiavo nuo bėgių ir nuriedėjo ant gretimo pietinio bėgių kelio.

Po kelių minučių į traukinio nuolaužas įsirėžė kitas greitasis traukinys, o kai kurie jo vagonai susidūrė su netoliese sustojusiu krovininiu traukiniu.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte