Popiežiaus Benedikto XVI asmeninis sekretorius sunaikino visą jo korespondenciją

ŠaltinisCNA

Ilgametis mirusio popiežiaus Benedikto XVI asmeninis sekretorius pareiškė neseniai sužinojęs, kad miręs popiežius turėjo penkis pusbrolius, kurie galėjo paveldėti nedidelę pinigų sumą.

Kovo 19 d. arkivyskupas Georgas Gaensweinas (Georgas Gėnsveinas) žurnalistams sakė, kad nedidelis piniginis palikimas buvo mirusio popiežiaus asmeninėje banko sąskaitoje, tačiau sumos jis nenurodė, pranešė italų dienraštis „La Stampa“.

„Maniau, kad jis turėjo du giminaičius – pusbrolius ir pusseseres, tačiau jų yra penki“, – sakė arkivyskupas, kuris yra popiežiaus Benedikto XVI turto administratorius. – „Pagal įstatymą turiu parašyti pusbroliams ir pusseserėms, kurie yra jo artimiausi giminaičiai, ir jų paklausti ar priima palikimą.“

Pasak arkivyskupo, palikimas neapima jokių išmokų ar honorarų už ką nors, ką Benediktas XVI parašė iki išrinkimo popiežiumi 2005 m., pontifikato metu ar po atsistatydinimo 2013 m. Tapęs popiežiumi, jis visas autorines teises ir honorarus perdavė Vatikano leidyklai.

Arkivyskupas Gaensweinas žurnalistams taip pat sakė, kad popiežiaus Benedikto XVI pageidavimu jis sunaikino visą asmeninę savo mirusio viršininko korespondenciją.

„Gaila? Aš irgi taip maniau, – sakė jis, – bet jis davė tokį nurodymą ir nebuvo kitos išeities.“

Atsakydamas į žurnalistų klausimus arkivyskupas sakė, kad vis dar nežino, koks bus kitas jo paskyrimas, ir „melagingomis naujienomis“ pavadino gandus, kad popiežius Pranciškus neva iškeldina jį iš Vatikano ir ketina siųsti nuncijumi į Lotynų Ameriką.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

8 KOMENTARAI

  1. Savimyla. Jono Pauliaus II asmeninis sekretorius Dzivišas išsaugojo visą jo asmeninę korespondenciją, galvodamas apie tai, kad tai be galo vertinga kitiems. Nors aišku popiežius Jonas Paulius II taip pat prašė sunaikinti.

  2. pradejau skaityti Jo knygas.Tai lobynas.Kiekviena mintis atsako i pamatinius tikejimo klausimus.Galiu drasiai atrinkti ir isgabenti i knygu namelius visas knygas “apie tikejima“.

  3. apie tą patį Viešina ir „mažoji studija“ kasdieniniuose Dievo Žodžio skaitymuose, priimant mano gyvąja samprata,- ir teologė ir „tėvas Žakas“ gyvos žmogaus psihologijos apie Tą Patį…,- apie Vyraujančia žmoguje ir žmogui fobijos Baimės dvasia „Dvasios Santa(!)koje“ žmoguje…,- Lietuvoje tai būtų bandoma įgyvendinti „pakeleivio Kelio piligrimo Saugos Stotelė „

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte