Pokyčiai saleziečių bendruomenėje Telšiuose

Rugsėjo pradžioje Telšių brolių saleziečių bendruomenėje įvyko pasikeitimai. Kun. Kim Hoan Vincenzo Nguyen SDB buvo perkeltas į Vilniaus saleziečių bendruomenę, o Telšių saleziečių namų atsakinguoju tapo kun. Massimo Bianco SDB, Lietuvoje tarnaujantis nuo 2000 metų.Šventojo Kryžiaus išaukštinimo dieną kun. Massimo susitiko su Telšių vyskupu Algirdu Jurevičiumi ir aptarė brolių saleziečių tampresnio įsijungimo į vyskupijos pastoraciją galimybes.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

  1. kad aptarė brolių saleziečių tampresnio įsijungimo į vyskupijos pastoraciją galimybes. matoma perspektyva. Komentatoriui Telse, kodėl jūs tapatinate pašaukimą su vyskupu? Nesvarbu koks vyskupas yra, patinka ar nepatinka, tai tikrojo pašaukimo neįtakoja. Įtakoja pirmiausia parapijose esantys kunigai, bendruomenės, katechetai, tėvai (jie arčiausiai kandidatų, o ne vyskupas), pačių apsisprendimas. Jaunimui didelis trūkumas dėmesio pačios bažnyčios. Lietuvoje turėtų būti privalomos tikybos pamokos, kaip seniau ir bus pašaukimų, bus ugdomi žmonės. Bet su tokia švietimo sistema nieko gero.

    • Koki brieda parasei, ar supranti? Svetimtauciai ir svetimsalis, perspektyva?? Ar svetimas statytinis ne zemaitis Zemaitej neitakoja, dar ir kaip itakoja.

Komentarai neleidžiami

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte