Po popiežiaus susitikimo su Kongo jaunimu suimti 5 studentai ir kunigas

ŠaltinisCNA

Ketvirtadienio rytą po renginio su popiežiumi Pranciškumi Kongo Demokratinėje Respublikoje buvo suimti katalikų kunigas ir penki studentai, kaip įtariama, už šalies prezidento kritiką.

Studentai ir tėvas Guy’us Julienas Muluku, Kongo Misionierių Nekaltai Pradėtosios Mergelės Marijos Oblatų kongregacijos narys, buvo sulaikyti beveik 34 valandas, vėliau paleisti.

Šeši asmenys buvo suimti apie 12 val. prezidento žvalgybos tarnybos po popiežiaus Pranciškaus susitikimo su Kongo jaunimu vasario 2 d.

Kai vasario 2 d. renginyje popiežius Pranciškus pasisakė prieš korupciją, dalis minios pradėjo skanduoti lingalų kalba, nukreiptą prieš šalies prezidentą ir teigiančią, kad jo įgaliojimai baigėsi, praneša Associated Press.

Tėvas Jeanas Baptiste’as Malenge, Kongo vyskupų konferencijos delegatas ir kongregacijos narys, EWTN naujienoms sakė, kad grupė studentų užtraukė dainą, kurią išmoko iš mirusio Kongo kardinolo Laurent’o Monsengwo: „Korupcija, mes atsisakome korupcijos“, ir pridūrė: „Vagis, saugokitės“.

Tėvas Muluku bandė apginti studentus jų suėmimo metu.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

4 KOMENTARAI

  1. popiežius Pranciškus palietė pačią opiausią vietą šioje šalyje pasisakydamas vasario 2 d. renginyje prieš korupciją. Matosi iš žmonių reakcijos ir valdžios veiksmų juos tramdant.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte