Po ketverius metus trukusių paieškų, dingusi raseiniškė rasta Malaizijoje

ŠaltinisBNS

Beveik po ketverių paieškos Raseinių rajono policijos komisariato tyrėjai surado šio rajono gyventoją, kuri būdama 19-likos išvyko į Malaiziją ir tėvai su ja prarado ryšį, ketvirtadienį pranešė Šiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

2019 metų sausio pradžioje mergina išvyko į Malaiziją pas draugą, su kuriuo susipažino internetu. Skrydis buvo suplanuotas per Suomiją ir Katarą. Po keleto dienų raseiniškiai sulaukė žinutės, kad dukra sėkmingai pasiekė tikslą. Nuo to laiko jos ryšys su artimaisiais nutrūko.

Sunerimę tėvai kreipėsi į Raseinių rajono policijos komisariatą, prašydami pradėti dingusios be žinios dukros paiešką.

Oficialūs pareigūnų kreipimaisi į Malaizijos teisėsaugą rezultatų nedavė. Jų atsakymai buvo prieštaringi, tad Raseinių policijos komisariato darbuotojai taip ir nesuprato, ar lietuvė yra šioje šalyje.

Pareigūnams padėjo užmegztas ryšys per feisbuką su Malaizijos lietuvių bendruomene ir jos pirmininke Rita Ruke. Anot policijos, glaudžiai bendradarbiaudama su pareigūnais, ji aktyviai įsitraukė į merginos paiešką.

Pareigūnams padėjo užmegztas ryšys per feisbuką su Malaizijos lietuvių bendruomene ir jos pirmininke Rita Ruke

Moteris asmeniškai kreipėsi į Malaizijos policiją su pareiškimu dėl dingusios merginos, per bendravimui internete skirtą programėlę ji malajų kalba bendruomenėje išplatino pranešimą apie ieškomą merginą ir jos nuotrauką, inicijavo, kad būtų patikrintos visos pareigūnų atsiųstos galimos lietuvaitės buvimo vietos.

Paskutinis gyvenamosios vietos tikrinimas buvo atliktas pernai gruodžio 20 dieną, kai Lietuvos pareigūnai sužinojo, kad dingusiosios vardu iš vienos internetinės prekybos platformos buvo atlikti pirkimai.

R. Ruke prašymu siuntos pristatymo adresu nuvykęs detektyvas ieškomą merginą rado. Su ja netrukus nuotoliniu būdu susisiekė Raseinių rajono vyriausiasis tyrėjas Vytautas Globys.

Mergina teigė esanti „gyva, sveika ir labai laiminga“, o su artimaisiais nenorinti palaikyti jokio ryšio nei dabar, nei ateityje.

Raseinių rajono policijos pareigūnai dėkoja Malaizijos lietuvių bendruomenės pirmininkei R. Ruke už jos pastangas ieškant lietuvės.  

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

  1. Džiugu, kad turime ir gerų pareigūnų. Na, o tėvams vertėtų pasikonsultuoti su psichologu, kaip bendrauti su savo vaikais. Tai tik dėl jų pačių kaltės, pareigūnai buvo apkrauti šiuo darbu.

  2. Kuo čia dėti tėvai, jie, kaip ir priklauso ieškojo savo be žinios dingusio vaiko. Visa kaltė toje neatsakingoje egoistinėje merginoje, kuriai nusispjauti ant viso likusio pasaulio ir ant to, kad jos paieškai buvo pajungta daugybė žmonių. Labai liūdna, bet dabartinėje jaunų žmonių kartoje, tokių neatsakingų ir beširdžių egoistų, kurie mato pirmiausia save, o po to visą likusį pasaulį, vis daugiau ir daugiau…

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte