Pernai Vokietijos Katalikų Bažnyčią paliko daugiau nei 220 tūkst. žmonių

Liepos 14 d. Vokietijos vyskupų konferencijos paskelbta statistika parodė, kad pernai šios šalies Katalikų bažnyčią paliko 221 390 žmonių.

Šis skaičius yra beveik 19% mažesnis nei 2019 m. Tuomet šis skaičius buvo rekordinis – 272 771 žmonės.

Vokietijos vyskupų konferencijos pirmininkas vyskupas Georgas Bätzingas pareiškė, kad nors Bažnyčia dėjo daug pastangų per visą koronaviruso pandemiją, vis dėlto patyrė „stiprų sukrėtimą“. Jis sakė: „Tai atsispindi žmonių, išeinančių iš Bažnyčios, statistikoje, kuri yra skaudi mūsų bendruomenei. Daugelis prarado pasitikėjimą ir nori duoti ženklą palikdami Bažnyčią“.

„Mes tai vertiname labai rimtai ir turime priimti šią situaciją atvirai ir sąžiningai bei atsakyti į mums adresuotus klausimus“.

„Tai visų pirma apima išsamų seksualinės prievartos atvejų tyrimą. Tai apima bažnytinės galios ir valdžių atskyrimo Bažnyčioje klausimą. Aš labai tikiuosi, kad Sinodinis kelias gali prisidėti kuriant naują pasitikėjimą“, – teigė Vokietijos vyskupų konferencijos pirmininkas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

  1. bus ir pas mus tokie patys procentai. Ir ne žmonės kalti, o klerikalai. Kol svarbu pinigai ir skaičius ateinančių, o ne Evangelijos skelbimas, kol nesilaiko Kristaus mokslo iki paskutinio brūkšnelio, tol negali turėti pilno pasitikėjimo. Bažnyčia turi būti Bažnyčia, o ne paslaugų tarnyba

  2. Kad Vokiečiai prisižaidė su lgbtq, tad turi ką turi. Negi Dievas kvies į tokias bažnyčias žmones? Šėtonas savo darbą padarė, išsklaidė pabaidytas aveles.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis