Paulių kapucinų vienuolyno brolis Mykolas apie tridienį iki Velykų: būtinai perskaityk!

„Pamenu, kai mano senelis keliavo pas Viešpatį. Tuo metu svarbiausia buvo tiesiog būti su juo paskutinėje gyvenimo kelionėje, lydėti, kad jis nebūtų vienas šiuo unikaliu ir žmogiškai sunkiu ligos, kančios ir mirties metu. Net nutraukėme atostogas ir anksčiau grįžome namo. Iki šiol mūsų kasdienis gyvenimas buvo sutelktas į senelį. Jis tapo svarbiausiu“, – šiandien Paulių kapucinų vienuolyno brolis Mykolas dalinasi savo atsiminimai vienuolyno feisbuko paskyroje.

„Ši patirtis daugelį metų padeda man išgyventi Didžiąją Savaitę, o ypač Velykų tridienį, susikaupti tam, kas turėtų būti svarbiausia paskutinę Jėzaus gyvenimo dienas, prieš Jo kančią ir mirtį ant kryžiaus“, – paaiškina brolis Mykolas, pasakodamas apie savo asmeninę jautrią patirtį.

Brolis taip pat paaiškina Velykų tridienio svarbą kiekvienam iš mūsų: „Kiekvienas Velykų Tridienis yra proga daugiau pabūti su Jėzumi jo paskutinėje kelionėje – kelyje link kryžiaus, iš meilės tau ir man. Tai ne visada buvo lengva“.

„Prieš 2000 metų žmonės buvo pasinėrę į pasirengimą Paschai (Velykoms) ir nesuprato, kas iš tikrųjų vyksta aplink juos. Nors praėjo 2000 metų, daugelis iš mūsų išgyvena tą pačią patirtį paskutinėmis dienomis prieš Velykas“, – praeitį su dabartimi savo apmąstymais sujungia brolis.

Br. Mykolas šias tris diena iki šv. Velykų kviečia susimąstyti apie Jėzaus gyvenimą: „Sustok! Pagalvok, kaip norėtum praleisti paskutines Jėzaus gyvenimo dienas, jei gyventum jo laikais ir prieš tavo akis atsiskleistų žmogaus drama, o tavo mylimas žmogus iškeliautų“.

Brolis savo feisbuko įrašą užbaigia raginimu būti drąsiems: „Kuo norėtum, kad būtų svarbiausia? Pagalvok ir … daryk tai! Drąsos!“

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte