Paskutinis gegužės pokalbis iš Šiluvos apie Marijos ir žmonių gyvenimo piligrimystę

„Šventasis Juozapas man labai patinka kaip kareiviui. Juozapas yra labai kareiviškas. Jis moka klausyti Dievo. Juozapas išgirsta Dievo žodį ir jį vykdo. Tai labai kareiviškas bruožas. Kariuomenėje irgi klausimai neužduodami – čia vykdomi įsakymai“, – kalbėjo nuolatinis diakonas ir kariuomenėje tarnaujantis kapelionas Audrius Jesinskas, kartu su žmona Asta kito nuolatinio diakono Dariaus Chmieliausko kalbintas paskutiniame gegužės vakarų pokalbyje iš Šiluvos apie Marijos ir mūsų gyvenimo piligrimystę.

Nuo 1992 metų kariuomenėje tarnaujantis buvęs ginkluotės instruktorius, dabar diakonas Audrius su džiaugsmu kalbėjo, jog jam labai patinka dabar, tapus diakonu, būti „tarp mažutėlių“ – tarnauti kariams apkasuose. Tapti „mažutėliu“ jam „apsimokėjo“: dabar jis gali prakalbinti kitus „mažutėlius“.

„Aš kariuomenėje skelbiu Kristų. Kariui reikia Kristaus!“ – sakė Audrius. Šis pokalbis tema „Keliauti saugiai“ kreipė žvilgsnius į Šventąją Šeimą, jos bėgimą į Egiptą (plg. Mt 2, 3) ir į savo šeimas. Kas padėtų šeimoms išgyventi jų „egiptuose“, Audrius (rengiantis ir sužadėtinius Santuokai) kartu žmona Asta, kuri yra mokytoja, dalijosi, kaip svarbu sutuoktiniams „neužsišokti ant veiklos“: šeima, vienas kito išklausymas, pasitikėjimas turi likti svarbiausia, ir jie patys jaučiasi nuolat esantys šioje kelionėje.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis