REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

Pasirodė ukrainiečių rašytojo O. Romančuko pasaka „Lakštingala su vienu sparnu“

ŠaltinisMAGNIFICAT

Neseniai pasirodė „Magnificat leidinių“ naujausia knyga – ukrainiečių rašytojo Oleho Romančuko pasaka „Lakštingala su vienu sparnu“ (iš ukrainiečių kalbos vertė Tadas Žvirinskis).

Ši jaudinanti pasaka apie meilę, draugystę, supratimą, kito priėmimą. Per lakštingalos su vienu sparnu įvaizdį ji pasakoja apie šeimas, kuriose auga specialiųjų poreikių turintys vaikai, apie sunkų jų patiriamą tikrosios meilės išbandymą. Nuo mūsų visų priklauso, koks bus jų gyvenimo kelias.

Knygos autorius ukrainietis Olehas Romančukas – vaikų ir paauglių psichiatras, psichoterapeutas, dirba Lvove psichikos sveikatos centre „Šeimos ratas“, Ukrainos Katalikų Universiteto Psichikos sveikatos instituto ir Ukrainos kognityvinės elgesio terapijos instituto direktorius, rašytojas, daugelio knygų ir dokumentinių filmų autorius. Šiuo metu – bendros humanitarinės iniciatyvos, orientuotos į nacionalinio ir individualaus atsparumo karo kontekste skatinimą „Atlaikyk. Nugalėk. Atgaivink!“, koordinatorius. Vedęs, trijų vaikų tėvas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte