REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

Pasirodė Pasaulio jaunimo dienų Lisabonoje lietuviška versija

Pasaulio jaunimo dienų Lisabonoje teminė daina „Há Pressa no Ar” išleista 2021 metų sausio 27 d.. Daina, įkvėpta Pasaulio jaunimo dienų Lisabonoje 2023 m. temos [„Marija susiruošusi, skubiai iškeliavo (Lk 1, 39)”], yra apie šv. Rašte aprašomą Marijos „taip“ ir apie jos skubėjimą susitikti su pussesere Elžbieta.

„Há Pressa no Ar” žodžius parašė kunigas João Paulo Vazas, o muziką sukūrė mokytojas ir muzikantas Pedro Ferreira, abu kilę iš Koimbros vyskupijos, esančios Portugalijos vidurio regione. Aranžuotes sukūrė muzikantas Carlos Garcia.

Himnas įrašytas dviem versijomis: portugalų kalba ir tarptautine versija, kurioje sujungtos penkios kalbos (portugalų, anglų, ispanų, prancūzų ir italų).

Lietuviškus himno žodžius parašė Eglė Serebrinskienė, o atliko LJD choras. Aranžuotės autorius Jeronimas Serebrinskas, solistai – Bernadeta Gliožytė, Edgaras Mosiejus, Justė Grigaitė, Lukas Šiaulys

Giedodami šį himną, jaunuoliai iš viso pasaulio kviečiami susitapatinti su Marija, pasišvęsti tarnystei, misijai ir pasaulio perkeitimui. Dainos žodžiai taip pat primena Pasaulio jaunimo dienų šventę ir džiaugsmą, kuris ateina iš susitikimo su Jėzumi.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte