Pašaukimų vakarai kviečia diskusijai apie savo kelią, Dievą ir šeimą

Kauno arkivyskupija primena, kad šiandien vyks Pašaukimų vakaras – virtualus pokalbis tema „Pašaukimas ir misija“. Jo metu bus kalbama, kaip „pataikyti“ į savo kelią?“ Pokalbis vyks su dr. Vincentu Vobolevičiumi ir kunigu Gabrieliumi Satkausku. Pokalbio pradžia – 19.30 val.

Ar pašaukimas – dovana? Kaip atsakė jauni Pašaukimų vakaro pašnekovai į šį klausimą vakar vykusiame virtualiame pokalbyje? Vienas jų studijuoja kunigų seminarijoje, o kitas yra šeimos tėvas, didžėjus ir gydytojas rezidentas, kuriam labiausiai patinka mažieji pacientai.

„Dievas labai konkrečiai veikia žmonių gyvenime“, – sakė klierikas Jokūbas Juškevičius, kuriam pašaukimas pirmiausia reiškia atrasti būdą, kaip susitikti Dievą, pažinti kitus žmones. Jokūbas dalijosi, jog mintis apie kunigystę jo neapleido kruopščiai „susiplanuotame gyvenime“, o stojimas į seminariją buvo lyg leidimasis į tikrą nuotykį. „Tu gali atpažinti, kaip Dievas tave kalbina“, – pokalbio metu teigė jaunasis seminaristas, kuriam seminarija yra vieta, kur vyksta tolesni ieškojimai. Paklaustas, kaip įsivaizduoja kunigystę, Jokūbas kalbėjo, jog norėtų būti tokiu kunigu, kokio reikės žmonėms.

„Medicina, muzika, buvimas tėčiu – tai galimybė keisti pasaulį į gera“ , – sakė žinomas gydytojas rezidentas Benediktas Jonuška. Paklaustas apie santykių šeimoje „receptą“ jis sakė, kad čia svarbiausia yra stengtis, jog kitas žmogus būtų laimingas ir nebijoti klysti.

Vaizdo įrašas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis