Parlamentaras A. Žukauskas visuomenininkus, nepritariančius Stambulo konvencijai, išvadino „žviegiančiais“ ir „plokščiažemininkais“

Švietimo ir mokslo komiteto pirmininkas šeimos instituciją ginančių organizacijų veiklą apibūdino kaip žviegimą, o jų poziciją prilygino plokščios Žemės teorijų šalininkams.

Vasario 17 d. Seimo Švietimo ir mokslo komiteto posėdžio metu jo pirmininkas prof. Artūras Žukauskas (Laisvės frakcijos narys) leido sau pašiepti visuomenines organizacijas. Svarstant darbotvarkės klausimus Valstiečių ir žaliųjų frakcijos narė Asta Kubilienė pasiūlė į sveikatos, lytiškumo ugdymo ir rengimo šeimai programos įgyvendinimo svarstymus pakviesti visuomenininkus, kurie kreipėsi raštiškai į Seimo komitetą su paklausimais.

Jos pasiūlymas susilaukė griežtos pirmininko A. Žukausko reakcijos. Jis pareiškė: „Aš nežadu kviesti (į posėdį) žmonių, kurie žviegia, kad negalima tvirtinti Stambulo konvencijos“. Tam pasipriešino A. Kubilienė, priminusi, kad tai yra vertybinis klausimas. Tuomet A. Žukauskas prieštaraujančius Stambulo konvencijos ratifikavimui prilygino plokščiažemininkams (JAV paplitusi sąmokslo teorija, teigianti, kad nėra jokių įrodymų, jog Žemė yra apvali – „Laikmečio“ past.).

Tik pakartotinai A. Kubilienei paprieštaravus ir pareiškus, kad ji pati nepritaria Stambulo konvencijai, pirmininkas nusileido ir sutiko į posėdį pakviesti šeimų interesus ginančias organizacijas.

Primename, kad Artūras Žukauskas, buvęs Vilniaus universiteto rektorius, praėjusiais metais pasuko į politiką tapo Laisvės partijos kandidatu į Seimą. Po rinkimų buvo įvardijamas kaip kandidatas užimti Švietimo, mokslo ir sporto ministro pareigas. Šiuo metu jis deleguotas Laisvės frakcijos vadovauja Švietimo ir mokslo komitetui.


Švietimo ir mokslo komiteto posėdžio fragmentas

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

9 KOMENTARAI

  1. Nie chodi v stranu golodnych i viesiolych // Nie liubi zielienoglazych i otvažnych // Nie cieluj miežbrovij otrokov kudryavych // Nie rožaj dietiej sliepym legionieram.

  2. O ponas žukauskas turbūt galvoja, kad jo šeimos tai nepalies?Palies dar ir kaip.Parsidavėliai visi Tautą parduoda ir galvoja, kad išlips sausi…tikrai ne. Dievas irgi dari savo darbą.

  3. Išsilavinimas inteligentiškumo nepriduoda. Tą matome iš prof. Artūro emocijų. Bet, ištiesų, ar rinkimai ne suklastoti? Nes kažkaip keistai daug piderų ar jiems prijaučiančių. Kaip Covid apgauna ląstelę ir pražudo žmogų,taip ir jie pražudys šeimą, visuomenę ir visą pasaulį. Nejau dar neatrasta vakcina prieš mus žudančio viruso?

Komentarai neleidžiami

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte