Panevėžyje siautėja nevaldomas jaunimas

Neseniai Panevėžys pagarsėjo žiauriomis muštynėmis, kai vienu metu jas stebėjo dešimtys žiūrovų iš šalies. Po jų panevėžiečiai ir toliau negali gyventi ramiai, mat gatvėse siautėja, kaip gyventojai sako, nevaldomas jaunimas, praneša „Jūsų Panevėžys“.

Pasipiktinusi panevėžietė sako, kad parkuose daug jaunuolių, kurie specialiai trukdo kitų praeivių ramybę: „Jie užkabinėja einančius pro šalį vaikus, viduriniai pirštai aukštai iškelti, dar ir mergaites stumdo. Sudrausminus rėkia akis išvertę, neva niekam nieko nepadarė“, – pasakoja moteris.

Jos teigimu, ji gerai žino, kas tai per šeima ir yra nusprendusi viešinti tokius dalykus, kad Panevėžyje saugiai jaustųsi visi:

„Po to, kai pasidalijau įrašu apie šį įvykį, su manimi susisiekė vyresnioji vaikų sesuo, kuri yra jau suaugusi, gyvena atskirai. Paaiškino, kad vaikai iš tiesų problemiški. Ji ir pati pripažįsta, kad ten yra bėdų“.

Panevėžietė tv3.lt portalui sakė, kad vaikams niekas nebaisu – jie net viešoje vietoje stumdo mergaites, kai aplink daugybė suaugusių žmonių: „Paaugliai nevaldomi – vienas žodis.“

Savo ruožtu naujienų portalui tv3.lt Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Rasa Meištė sakė, kad pastaruoju metu itin didelis dėmesys skiriamas viešųjų erdvių stebėjimui vaizdo kameromis: „Pranešimų skaičius, susijęs su nepageidaujamu nepilnamečių elgesiu viešose erdvėse, nėra išaugęs.“

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

7 KOMENTARAI

  1. Tai kur žiūri Vaiko teisių apsaugos tarnyba? Ar čia tik pas kultūringus tėvus lankosi, „neprobleminius“ vaikus atiminėja? Ei, Vaiko teisių apsaugos tarnyba, kur tu!

  2. Tokius kuliganus seniai laikas auklėti visiems pagavai papurtei dar per marmuzę uzmetei žinos tada kad ne jie ereliai greit į gatvę nebegalėsim iseiti ju teisės visur ei policija atsibuskit ir nesikiskit kai zmones juos auklėja siautijo karta autobuse spardė sėdines pagavau uz atlagų ir stotelėi islaipinau sakau keliaukit pėsciomis čia erelių nevaidine o kaip jie akis isprogdino vaikų teisių nezinai kad mus islaipinai sakau kai ismoksit taisikles kaip vaziuoti viesuoju transportu tada ir vaziuosit va taip su jais reikia elgtis vairuotojai tyli kencia jų siautijimus o vaikų teisės nieko nedaro tik sau pliusiukus dedasi tipo pasikalbejo juokdarės keiskit itatimus kuo skubiau nes gatviniai auga .

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte