Panevėžio vyskupas emeritas Jonas Kauneckas savo vaizdo įraše – savieji prieš savus

Panevėžio vyskupas emeritas Jonas Kauneckas šiandien savo feisbuko paskyroje pasidalino vaizdo įrašu, kuriame kreipiasi į Lietuvos žmones ir išreiškia palaikymą „Didžiajame šeimos gynimo marše“. Aš melsiuosi už jus, sako vyskupas.

„Gerieji Lietuvos žmonės, aš žvelgiu į Lietuvą ir matau lietuvius kovojančius prieš kryžiuočius, ir matau, kad Bažnyčios vadovai kreipiasi dėl Jūsų net į popiežių“, – tokiais žodžiais kreipimąsi pradėjo vyskupas.

„Gynėme tikėjimą, gynėme laisvę, o dabar nori padaryti, kad vergautume mažumai“, – pastebi vyskupas J. Kauneckas.

„Pagal Bažnyčios mokymą šeima yra vyras ir moteris. Kodėl dabar mūsų vyriausybė nori įvesti, kad būtų šeima tarp vyro ir vyro, moters ir moters. Savieji tarsi kokie okupantai pakilo prieš savuosius kaip prieš didžiausius priešus, ir dabar žmonės turieiti į „Didįjį šeimos gynimo maršą“, – stebisi vyskupas susidariusia situacija Lietuvoje, kurioje žmonės kyla prieš valdančiuosius šeimų maršo – protesto išraiška.

„Kartą Panevėžio centre mane apstojo žmonės, jie man sako: „Neleisime, kad išdarkytų šeimą, ginsime ją iki paskutinio lašo“.

„Šiandien Seimo nariai nusipelno apkaltos“, – cituoja vyskupas. „Jie prisiekė, padėjo ranką ant Konstitucijos, kad gins ją, o ką daro? Todėl jūs, gerieji žmonės, turime jus remti, meldžiamės kasdien maldos take už šeimą. Tą dieną, kai būsite Šeimos gynimo marše, ypatingai melsiuosi prie Stebuklingos Aukštaitijos karalienės Marijos“, – žada Panevėžio vyskupas emeritas Jonas Kauneckas, vaizdo įrašu išreikšdamas paramą Lietuvos žmonėms.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis