Paauglys, sekantis E. Musko privatų lėktuvą, atmetė jau du viliojančius milijardieriaus pasiūlymus mainais už paskyros ištrynimą

ŠaltinisDAILY MAIL

Devyniolikmetis atsisakė pasiūlymo gauti „Tesla Model 3″ trims metams mainais už tai, kad ištrintų savo tviterio paskyrą, kurioje sekama Elono Musko (Ilono Masko) privataus lėktuvo buvimo vieta.

Paskyra turi daugiau nei 361 tūkst. sekėjų.

Kolegijos pirmakursis Jackas Sweeney (Džekas Svynis) turi tviterio paskyrą Elon Musk’s Jet, kur seka ne vieno milijardieriaus skrydžius ir apie juos skelbia sekėjams.

E. Muskas rudenį paprašė vaikino pašalinti paskyrą mainais į 5 tūkst JAV dolerių, tačiau šis atsisakė. Jis paprašė praktikos pas milijardierių, kaip skelbė „Daily Mail“. Kol kas milijardierius nepranešė apie susitarimą.

Vėliau automobilių nuomos bendrovės „Autonomy“ vadovas Scottas Painteris (Skotas Peinteris) trims metams pasiūlė vaikinui „Tesla Model 3″ už paskyros pašalinimą iš socialinio tinklo.

Vaikinas vėl atsisakė.

„Nenoriu, kad po trejų metų man tektų jį grąžinti“, – žurnalistams paaiškino vaikinas.

Informacines technologijas studijuojantis gudruolis sukūrė 15 botų, stebinčių privačius technologijų milijardierių, tarp jų Billo Gateso (Bilo Geitso) ir Jeffo Bezoso (Džefo Bezoso), lėktuvus, tačiau paskyra, stebinti E. Musko lėktuvą, yra bene populiariausia.

Nors visa informacija, kuria jaunuolis remiasi, yra vieša, programai reikia sudėtingų žinių, kad atsakiklių dažniai sutaptų su atskirai prieinamais anoniminiais skrydžio planais.

Atrodo, kad vaikino paskyros populiarumas sutrikdė milijardierių, kuris bando susitarti su paaugliu, kad „bepročiai“ negalėtų sekti jo judėjimo, teigia „Protocol“.

„Man nepatinka mintis, kad mane gali nušauti koks nors pamišėlis“, – paaiškino milijardierius vaikinui jų privačiame pokalbyje.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte