REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

„Oskaro” apdovanojimą pelnęs aktorius Denzelis Washingtonas ragina vyrus melstis

Krikščionių vyrų konferencijoje „Oskaro” apdovanojimą pelnęs aktorius Denzel Washington (Denzelis Vašingtonas) pasidalijo tuo, ką Dievas jam sako kaskart, kai jis meldžiasi.

Aktorius buvo vienas iš keleto Orlando pirmojo baptistų klubo „The Better Man Event” pranešėjų.

Per 30 minučių trukusią diskusiją su pastoriumi A. R. Bernardu, Krikščioniškojo kultūros centro Brukline (Niujorkas) vyresniuoju pastoriumi ir D. Vašingtono dvasiniu mokytoju, aktorius papasakojo, kad Dievas ragina dalytis Jo žodžiu.

„Kiekvienoje maldoje girdžiu: Pamaitink mano avis. Dievas nori, kad aš tai daryčiau”, – sakė aktorius.

Nors aktorius dažnai ieško atsakymo, ką reiškia jam skirta Dievo žinia, pastaraisiais metais jis suprato, kad „yra visokių avių”.

„Todėl kalbuosi su patyrusiais ganytojais, kad jie padėtų man vadovauti”, – pridūrė jis.

Per tikėjimo kupiną pokalbį aktorius klausė: „Koks yra mūsų, kaip žmonių, vaidmuo?”, nes pasaulis nuolat keičiasi.

„Džono Veino formulė dabar ne visai tinka. Tačiau jėga, lyderystė, valdžia, autoritetas, vadovavimas, kantrybė yra Dievo dovana mums, vyrams”, – atsakė jis. „Turime tai branginti, o ne piktnaudžiauti”.

Aktorius taip pat papasakojo susirinkusiems vyrams apie savo paties kovas gyvenant dėl Dievo, nepaisant to, kad ekrane vaidina įvairius personažus.

„Tai, ką vaidinau filmuose, nėra tai, kas aš esu”, – tvirtino jis. „Nesiruošiu sėdėti ar stovėti ant kokio nors pjedestalo ir pasakoti apie tai, ką turėjau omenyje vaidindamas. Nes iš tiesų per visą 40 metų trukusį procesą aš kovojau už savo sielą”.

Cituodamas Bibliją, aktorius pažymėjo, kad paskutinėmis dienomis užeis sunkūs laikai, nes žmonės bus savimylos, įspėdamas apie šlovės siekimą.

„Dabar visi darosi asmenukes,” – aiškino jis. „Visi norime būti pastebėti. Esame pasirengę padaryti bet ką – moterys ir jauni vyrai – kad būtume įtakingi”.

„Šlovė yra pabaisa, ir mes visi turime kopėčias į ją bei mūšius ir kelius, kuriuos turime nueiti mums duotame gyvenime. Ar tu esi garsus, ar ne, visi turime savo individualių iššūkių. Tai banalu, bet pinigai, to nepalengvina. Tai nepadeda. Šlovė tik padidina problemas ir atveria galimybes”, – tęsė D. Vašingtonas.

Sėkmės siekiantiems vyrams aktorius pataria „likti ant kelių” ir klausytis Dievo.

„Tikiuosi, kad žodžiai mano lūpose ir širdies apmąstymai yra malonūs Dievo akyse, bet aš esu žmogus. Esu toks pat kaip ir jūs”, – sakė jis. „Tai, ką turiu, neišlaikys manęs šioje žemėje dar vieną dieną. Dalinkitės tuo, ką žinote, įkvėpkite, ką galite, kreipkitės patarimo. Jei norite pasikalbėti su žmogumi, pasikalbėkite su tuo, kuris gali ką nors padaryti. Nuolat ugdykite šiuos įpročius.”

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte