Nickas Vujicic: paskyriau savo gyvenimą Jėzui

Visame pasaulyje žinomas Nickas Vujicic (Nikas Vujičičius) vienoje tinklalaidėje kalbėjo apie tai, kaip svarbu, jog jaunimas skaitytų Bibliją. Jis taip pat atskleidė, kas jį, dar vaiką, sustabdė nuo pasitraukimo iš gyvenimo. Nickas taip pat perspėjo, kad bažnyčioms gresia išnykimas, jei jos nepakeis savo dėmesio centro.

N. Vujicic, evangelistas, visame pasaulyje žinomas dėl savo liudijimo, kad gimė be galūnių, tebėra padrąsinimo šaltinis ir pavyzdys, kaip šeimos meile ir Dievo galia įveikti neįveikiamus sunkumus.

Tinklalaidėje jis diskutavo apie dešimtinę, sugyventinių gyvenimą, savižudybę, depresiją ir Jėzaus įsakymą vykdyti Didįjį pavedimą.

„Manau, kad visi esame Didžiojo pavedimo dalis, jei iš tikrųjų įsitraukiame“, – sakė N. Vujicic. Jo manymu, kai kurios bažnyčios per daug susitelkia į dešimtinių rinkimą ir kalbas apie Šventosios Dvasios dovanas.

Turintis fokomelijos sindromą – retą ligą, dėl kurios gimė be rankų ir kojų – N. Vujicic perspėjo, kad pernelyg daug žmonių perdėtai rūpinasi Bažnyčios dešimtinės mokėjimu ir tuo, į kurią pusę eina pasaulis, nors iš tikrųjų jiems turėtų rūpėti, kur eina Bažnyčia.

„Mes per daug kalbame apie dešimtinę. Per daug kalbame apie Šventąją Dvasią ir Šventosios Dvasios dovanas. Nesakau, kad neturėtume apie ją kalbėti. Tačiau turime pradėti sakyti jaunimui:,Ei, grįžkime prie tavęs ir ką šią savaitę per skaitei nuo pirmadienio iki šeštadienio?'“ – sakė N. Vujicic.

Jis pabrėžė, kaip yra svarbu, jog jaunuoliai skaitytų Bibliją ir atskleidė, kad meldžiasi už jaunimą, „ypač Z kartos atstovus“.

N. Vujicic pažymėjo, kad vienas iš būdų įvykdyti Didįjį pavedimą yra skelbti Evangeliją tiesoje, nes būtent ji išlaisvina žmones, pradedant nuo kiekvienos atskiros bendruomenės. Jis teigė, kad viena iš Bažnyčioje itin aktualių temų yra sekso ir sugyvenimo ne pagal biblinę santuokos sandorą klausimas.

Evangelistas pasakojo, kad su savo žmona susitikinėjo 12 mėnesių, paskui šešis mėnesius buvo susižadėję ir tik po to susituokė.

„Žinote, mes girdime apie visas tas istorijas apie… ,Mes žinome, kad esame krikščionys, žinome, kad galiausiai susituoksime. Taigi, nieko blogo, jei gyvensime kartu’. Ne, taip nėra. Manote ,Nieko blogo, jei mes miegosime kartu’. Ne, taip nėra!“ – N. Vujicic net sušuko.

„Jei jūsų vyras negali parodyti jums veiksmais, kad pora gali Dievą iškelti į pirmą vietą dabar, kaip, po velnių, tikitės, kad jis parodys, jog Dievas bus iškeltas į pirmą vietą jūsų santuokoje? Jei negalite dabar Dievo iškelti į pirmą vietą, neapgaudinėkite savęs. Jūs tikite absoliučiu melu“, – perspėjo jis.

„Tiems, kurie gyvena Jėzumi, nėra nei gėdos, nei kaltės, nei pasmerkimo, nes tie, kurie gyvena juo, gali atgailauti už savo nuodėmes ir rasti atgailą savo sielai. Liaukitės netikėję“, – sako žymus liudytojas.

Tinklalaidės epizodo pradžioje N. Vujicic taip pat palietė depresijos temą. Jis papasakojo, kad paauglystėje iš jo tyčiojosi dėl trūkstamų galūnių ir tai paskatino jį bandyti nusižudyti. Tačiau galiausiai jis atrado Kristų ir atidavė savo gyvenimą Jėzui.

„Nors turėjau mylinčius namus, nesijaučiau turįs tikslą ar vertę. O ypač patyčios padidino visą mano gyvenime tvyrojusią baimę dėl ateities. Įtikinėjau save, kad niekada negausiu darbo, niekada nebūsiu nepriklausomas, laimingas, niekada nesusituoksiu, nerasiu tikros meilės.

Būdamas 10 metų, jis bandė nusižudyti vandens pilnoje vonioje.

Jis pasidalino: „Ir mane sustabdė viena mintis: supratau, kad tėvams paliksiu tik dar daugiau skausmo. Taigi būdamas 15 metų atidaviau savo gyvenimą Jėzui. Metų pokytis buvo, kai pradėjau dėkoti už tai, ką turiu, užuot pykęs dėl to, ko neturiu.“

Dabar Nickas nuolat keliauja po pasaulį pasakodamas savo istoriją žmonėms. Jis dalinasi, kaip galima atrasti laimę bei tapti sėkmingais. Nepaisant nieko.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

4 KOMENTARAI

  1. Dabar mūsų gyvenimai atiduodami ne Dievui, bet psichologams, kurie užima dievų vietą. Net bažnyčiose vyksta ne maldos vakarai, bet psichologinių seansų vakarai terapijos. Kaip supažindinti su gyvuoju Jėzumi, jei psichologas pastato širmą

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte