NBA žvaigždė: skaitau Bibliją savo vaikams, kaip tai darė mano tėvai

NBA žvaigždė Stephenas Curry’is (Stefenas Keris) parašė knygą vaikams ir neseniai pasidalijo, kad jam patinka skaityti Biblijos istorijas savo trims vaikams.

Su žmona Ayesha (Aiša) tris vaikus auginantis Curry’is yra 10 metų Riley’ės (Railės), 7 metų Ryano (Rajano) ir 4 metų Canon (Kenon) tėvas. Jis siekia padėti jauniesiems skaitytojams susigaudyti sudėtingose situacijose sunkiai dirbant ir turint tinkamą požiūrį. Nors jo knyga „Aš turiu supergalių“ nėra autobiografinė, joje pasakojama apie 8 metų berniuką Hughesą (Hagesą), kuris, kaip ir autorius, mėgsta žaisti krepšinį.

Per reklaminį interviu žvaigždė sakė, kad Biblija buvo knyga, kurią jis visą gyvenimą mėgo skaityti, ir norėjo ja pasidalyti su savo šeima.

„Mano tėvai su manimi perskaitė daug Biblijos istorijų, – sakė jis. – Taip aš įgavau tikėjimo, todėl man labai svarbu jomis dalytis ir su savo vaikais.“

Be Biblijos, S. Curry’is sakė, kad nėra konkrečios serijos ar knygos, kuria dalytųsi su savo mažais vaikais.

„Stengiuosi būti atviras tam, kas juos domina. Dabar jie jau pakankamai dideli, kad galėčiau būti jų vedamas. Jie grįžta namo su „Prietrankos dienoraščiu“ ir panašiomis knygomis, – sakė jis. – Man tiesiog patinka, kad jie dabar skaito man. Jie yra pasakotojai, o aš – klausytojas, o tai laiką prieš miegą padaro smagesnį“.

Žvaigždės motina Sonja Curry (Sonja Keri) neseniai atviravo, kaip krikščioniškas tikėjimas išgelbėjo jos sūnaus gyvybę. Savo memuaruose ji atskleidė, kad Šventoji Dvasia paskatino ją nepasidaryti aborto tuomet, kai sužinojo, jog laukiasi sūnaus.

Savo memuaruose „Žiauri meilė“ Sonja daug kalba apie šeimą, tikėjimą ir tikslą. Ji buvo nusprendusi knygoje nesidalyti savo asmenine istorija, bet tvirtai jautė, kad Dievas nori, jog ji ja visgi pasidalytų.

S. Curry’is, kelis kartus „Golden State Warriors“ čempionas, nuolat kalba apie savo tikėjimą Kristumi. Anksčiau jis sakė, kad jo gyvenimo eilutė yra iš laiško Filipiečiams. Šioje eilutėje sakoma: „Aš visa galiu Kristuje, kuris mane stiprina“ (Fil 4,13).

2015 m. duodamas interviu Krikščionių atletų draugijai, S. Curry’is kalbėjo apie savo tikėjimą, sakydamas: „Man patinka, kad krepšinis man suteikia galimybę daryti gerus dalykus žmonėms ir atskleisti jiems Žmogų, kuris mirė už mūsų nuodėmes ant kryžiaus. Žinau, kad dėl Jo manęs laukia vieta danguje, o to joks žemiškas prizas ar trofėjus negali pranokti.“

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte