REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

NBA legenda Magicas Johnsonas: dėkoju Dievui, kad mane saugo

Los Andželo „Lakers“ (profesionalaus NBA krepšinio klubo) legenda Earvinas „Magicas“ Johnsonas (Earvinas „Magiškasis“ Džonsonas) neseniai minėjo 30-ąsias pasitraukimo iš NBA (Šiaurės Amerikos krepšinio lygos) metines, po to, kai jam buvo diagnozuotas ŽIV (žmogaus imunodeficito virusas). 62-ejų metų E. Johnsonas socialinėje žiniasklaidoje dalinosi, kaip Dievas panaudojo pastaruosius tris jo gyvenimo dešimtmečius.

„Dievas mane tikrai palaimino! Šiandien sukanka trisdešimt metų, kai gyvenu su ŽIV, todėl ši žinia man sukėlė didžiulį atgarsį. Dėkoju Viešpačiui už tai, kad mane saugojo, teikė jėgų ir vedė 62- ejus metus, bet ypač pastaruosius trisdešimt metų“, – rašė Johnsonas keliose „Tviterio“ žinutėse.

Per visa tai išmokau pasitikėti Jėzumi, išmokau pasitikėti Dievu!

Kai 1991 m. lapkričio 7 d. Johnsonas paskelbė apie pasitraukimą, jis buvo viena didžiausių NBA žvaigždžių. Džonsonui ŽIV diagnozė buvo nustatyta tuo metu, kai ši liga dar buvo išsamiai nesuprantama, o apie užsikrėtimo ja ir jos plitimo būdus buvo atlikta nedaug tyrimų.

Pasitraukęs iš sporto, 1991 m. E. Johnsonas įsteigė „Magic Johnson“ fondą, kad informuotų visuomenę apie ŽIV ir AIDS. Kaip teigiama fondo interneto svetainėje, fondas „kuria programas ir remia bendruomenines organizacijas, kurios tenkina etniškai įvairių miesto bendruomenių švietimo, sveikatos ir socialinius poreikius“.

Johnsonas yra Vakarų Andželo Dievo Kristaus bažnyčios Los Andžele narys. 2019 m. jis pasitraukė iš „Lakers“ prezidento pareigų, kad kartu su žmona galėtų atsidėti tarnystei savo bažnyčios bendruomenėje.

„Tikra palaima, kai žinai, kokia kryptimi eini… Man tai toks pokytis, nes dabar, kai einu kalbėti korporacijoms, pradedu tai šlovindamas Viešpatį“, – teigė Johnsonas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte