Naujojo Pietų Velso valstijos Australijoje premjeru tapo katalikas, pasisakantis prieš karantiną ir abortus

ŠaltinisTHEDAILYAUS

Dominic Perrottet tapo 46 –uoju Naujojo Pietų Velso valstijos premjeru, kuomet iš pareigų nusprendė trauktis korupcijos bylose įtariama bei milžiniško nepasitenkinimo dėl karantino politikos sulaukusi premjerė Gladys Berejiklian.

Naujasis valstijos premjeras yra praktikuojantis tradicinis katalikas, šešių vaikų tėvas, reguliariai pasisakantis bei balsuojantis prieš abortus ir eutanazijos įteisinimą šalyje.

Politikas yra valstiją valdančios liberalios partijos, konservatyvios frakcijos narys. Australian Financial Review jį įvardijo kaip viena didžiausių vilčių konservatyvių pažiūrų australams.

Prieš keletą metų konservatyvus politikas nesutiko, jog gėjų santuokos būtų Australijoje įteisintos be piliečių plebiscito. 2016 m. naujasis premjeras taip pat rėmė Donaldo Trumpo pergalę JAV teigdamas, kad tai yra „žmonių pergalė prieš korumpuotą politinį elitą“ ir kad atėjo metas „konservatyvių pažiūrų pavasariui“.

Politikas griežtai pasisakė prieš covid -19 pandemijos valdymą, karantino pratesimą ir ribojimų politiką, dėl kurių Australijoje verda protestai.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis