REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

Naujametinis stebuklas: argentinietį berniuką nuo kulkos išgelbėjo kryželis ant krūtinės

ŠaltinisCNA

Likus kelioms valandoms iki 2021 m. pradžios, devynerių metų argentiniečių berniuką nuo atsitiktinės kulkos išgelbėjo mažas metalinis kryželis, buvęs ant jo krūtinės, o vietos žiniasklaida šį įvykį pavadino „naujametiniu stebuklu”.

Pasak šiaurės vakarinės Tukumano provincijos sostinės San Migelio de Tukumano policijos biuro pranešimo, „įvykis nutiko 2020 m. gruodžio 31 d. apie 22.00 val. vakaro: 9 metų berniukas, vardu Tiziano, iš Las Talitas rajono, kartu su tėvu užsiregistravo Kūdikėlio Jėzaus ligoninės greitosios pagalbos skyriuje pietinėje sostinės dalyje su paviršine krūtinės ląstos žaizda, padaryta šaunamuoju ginklu”.

„Po 48 minučių, kai berniuką nuodugniai apžiūrėjo keli personalo gydytojai, jis buvo išleistas”, – sakoma pranešime.

Tiziano šeima sausio 1 d. susisiekė su „Telefé” žurnalistu Chosė Romero Silva ir paaiškino, kaip buvo išgelbėta berniuko gyvybė: atsitiktinė kulka pataikė į mažo metalinio kryželio, kurį berniukas gavo dovanų iš tėvo, vidurį. Tiziano teta atsiuntė žurnalistui nuotrauką, kurioje matyti, kaip kulka pažeidė krucifiksą, todėl kulka nepadarė jokios realios žalos, išskyrus nedidelę paviršinę žaizdą.

Žurnalistas pasidalijo nuotrauka savo tviterio paskyroje, rašydamas: „Naujųjų metų stebuklas: vakar, likus kelioms minutėms iki dvyliktos valandos, atsitiktinė kulka galėjo pataikyti į berniuko iš Las Talitas krūtinę, tačiau ji pataikė į kryželį, kurį nepilnametis nešiojo”.

Daugiau visos laimingos dėl šio stebuklo šeimos nuotraukų galima išvysti čia.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

4 KOMENTARAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte