Naujai įsikūrusi Rengimo šeimai asociacija kviečia telktis drauge

Vaikų švietimu ir ugdymu susirūpinę tėvai, ekspertai ir visuomenės veikėjai telkiasi į Rengimo šeimai asociaciją. Asociacija, bendradarbiaudama su švietimo įstaigomis, bendruomenėmis, žiniasklaida ir politinėmis institucijomis, siekia ugdyti prigimtinį žmogaus, lyties ir šeimos suvokimą, pagrįstą lyčių lygiavertiškumo, skirtingumo ir papildomumo principais.

Lytiškumą asociacija suvokia kaip prigimtinę žmogaus savybę, vyriškumą arba moteriškumą, skirtą santuokai, šeimai ir gyvybės plėtrai. Šeima čia kildinama iš vyro ir moters santuokos, taip pat – iš giminystės ryšių. Pastarieji apima ir į(si)vaikinimo atvejus. Kitos lytiškumo ar šeimos sampratos, kylančios iš egoistinės ar hedonistinės pasaulėžiūros – atmetamos, kaip trukdančios įgyvendinti prigimtinį pašaukimą, žalojančios žmogaus asmenybę, o ilgalaikėje perspektyvoje – žlugdančios visuomenę.

Asociacija siekia visose srityse, susijusiose su lytiniu auklėjimu, lytiškumo ugdymu ir rengimu šeimai, atstovauti tėvus, šioje srityje dirbančius pedagogus – asociacijos narius, ginti jų teises ir teisėtus interesus, numato atlikti lytiškumo ugdymo ir rengimo šeimai programų įgyvendinimo LR švietimo sistemoje visuomeninę stebėseną ir kontrolę. Taip pat numatoma teikti tėvams metodinę pagalbą lytinio auklėjimo srityje, rūpintis lytiškumo ugdymo ir rengimo šeimai srityse dirbančių specialistų kvalifikacijos kėlimu.

Asociacija kviečia tėvus, jaučiančius atsakomybę už savo vaikų lytinį auklėjimą, lytiškumo ugdymo ir rengimo šeimai srityje dirbančius pedagogus ir ekspertus, kitus aktyvius piliečius jungtis į savo gretas. Drauge būsime stipresni.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis