NATO vadovas patvirtino: karas Ukrainoje greitai nesibaigs

ŠaltinisAFP-BNS

Sekmadienį paskelbtame interviu NATO vadovas Jensas Stoltenbergas teigė, kad karas Ukrainoje greitai nesibaigs.

„Dauguma karų trunka ilgiau, nei tikėtasi jiems prasidėjus“, – interviu Vokietijos žiniasklaidos grupei „Funke“ teigė jis. 

„Todėl turime ruoštis ilgam karui Ukrainoje“, – pridūrė J. Stoltenbergas. 

Rusija plataus masto invaziją į Ukrainą pradėjo praėjusių metų vasarį, kai Maskva į šalį pasiuntė savo karius ir pirmą kartą per kelis dešimtmečius į Europą sugrąžino karą.

Ukraina birželį pradėjo kontrpuolimą prieš įsitvirtinusias Rusijos pozicijas, tačiau pažanga yra ribota.

Kyjivas ne kartą kreipėsi į Vakarų sąjungininkus prašydamas naikintuvų ir raketų, galinčių smogti taikiniams giliau Rusijos kontroliuojamoje teritorijoje.

„Visi norime greitos taikos“, – sakė J. Stoltenbergas. 

„Tačiau kartu turime pripažinti: jei prezidentas (Volodymyras) Zelenskis ir ukrainiečiai nustos kovoti, jų šalies nebeliks“, – nurodė jis. 

„Jei prezidentas (Vladimiras) Putinas ir Rusija padės ginklus, bus taika“, – pridūrė J. Stoltenbergas. 

Paklaustas apie Kyjivo siekį įstoti į NATO, J. Stoltenbergas atsakė, kad nėra abejonių, jog Ukraina vieną dieną prisijungs prie Aljanso.

Anot jo, liepą įvykęs NATO aukščiausiojo lygio susitikimas priartino Ukrainą prie NATO.

„Kai šis karas baigsis, mums reikia saugumo garantijų Ukrainai. Priešingu atveju istorija gali pasikartoti“, – sakė NATO vadovas. 

Liepą Vilniuje vykusiame aukščiausiojo lygio susitikime NATO vadovai susitarė, kad Ukraina galėtų prisijungti prie Aljanso, kai bus įvykdytos tam tikros sąlygos, o JAV ir Vokietijos pareigūnai aiškiai nurodė, kad Kyjivas turės įgyvendinti reformas, skirtas demokratijai ir teisinei valstybei apsaugoti.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

8 KOMENTARAI

  1. Tai žinoma, kad karas greitai nesibaigs, nes masonams yra reikalingas karas.
    Karas kylo iškarto vos tik pasibaigė melo pandemija (koks sutapimas!).
    Vos tik subliuško vienas masonų projektas skirtas alinti ir terorizuoti tautoms, griauti jų ekonomikoms, iškarto buvo įveiksmintas kitas. Masonai yra tiek Rusijos valdžioje, tiek vakarų, manau kad karas kylo ir vyksta jų bendro veikimo dėka. Vakarų davosomasonai skiria Ukrainos žmonėms tiek palaikymo, kad jie nepralaimėtų, bet kad ir nelaimėtų prieš putinomasonus. Masonų yra norima amžino karo, kaip buvo norima amžinos pandemijos.
    Karas baigtųsi tuo atveju, jei tautos iš savo valstybių, iš savo valdžios postų išvytų masonus ir jų statytinius ir imtų rūpintis savo šalių ir savo žmonių gerove.

  2. Jeigu ne Vakarų ištižimas ir parsidavėliškumas, karas baigtųsi per vieną dieną. Didžiausia problema yra ta, kad Vakjarų Europa bijo Rytų Europos sustiprėjimo – jeigu į ES įstotų Ukraina. Gali būti, kad karas Ukrainoje priklauso nuo JAV prezidento rinkimų 2024 – jeigu laimės repsublikonai, karas baigsis iškart. Maskva užpuolė Ukrainą todėl, kad iškart pamatė demokratų valdžios defektus ir tam ruošėsi.

    • Tiek Maskvoje, tiek Vakaruose vadovauja tas pats šėtonas ir minta žmonių kančiomis. Geriau pamąstykime apie tai, kaip sugrąžinti Dievą į žmonių širdis, kad ten nebeliktų vietos velniui.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte