REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

Musulmonas padegė žmoną už tai, kad ši priėmė Kristų

Ugandos (Afrika) rytuose moteris buvo paguldyta į ligoninę su sunkiais nudegimais po to, kai jos vyras musulmonas sužinojo, kad ji atsivertė į krikščionybę. Vyras ją padegė, kaip praneša vietiniai šaltiniai, rašo „Morning Star News”.

Hajara, 32 metų trijų vaikų motina iš vieno kaimo, vis dar gydoma ligoninėje dėl trečio laipsnio nudegimų po to, kai jos vyras, 42 metų Musa, spalio 17 d. apipylė ją benzinu ir padegė, „Morning Star News” pasakojo nukentėjusiosios draugas.

Gegužės 3 d. priėmusi Kristų, kai jos vyras buvo išvykęs darbo reikalais į Pietų Sudaną, moteris reguliariai lankė mažos grupės bendruomenę Budakoje. Ji ten lankėsi su draugu, kuris supažindino ją su Evangelija. Ten moteris susipažino su kitais krikščionimis. Spalio 17 d. grįžusi namo iš grupelės susirinkimo, ji pamatė, kad vyras jau buvo grįžęs iš kelionės.

„Pamačiusi jį išsigandau”, – pasakojo moteris savo draugei, kurios tapatybė saugumo sumetimais neatskleidžiama.

Pamatęs Bibliją ir kitą krikščionišką literatūrą, vyras supyko, išėjo iš kambario ir grįžo su dujų balionėliu, pasakojo ji.

„Jis paėmė keletą paklodžių, apklojo jomis mano kūną ir išnešė mane iš namų, – pasakojo ji savo draugei. – Jis privertė mane atsigulti. Jis paėmė benzino, tada užpylė jo ant manęs, po to paėmė degtukų dėžutę, ją uždegė, ir ugnis pradėjo mane deginti”.

Moters dukra įspėjo kaimynus, kas nutiko. Šie ją išgelbėjo ir nuvežė į regioninę ligoninę.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte