Mokslininkas V. Zemlys-Balevičius: niekada nepritariau visiems Vyriausybės sprendimams, buvo padaryta nemažai klaidų

ŠaltinisBNS

Iš Vyriausybės Nepriklausomos ekspertų patariamosios tarybos bei Prezidento sveikatos ekspertų tarybos COVID-19 klausimams pasitraukė matematikas, duomenų mokslininkas Vaidotas Zemlys-Balevičius.

Feisbuke jis šeštadienį pranešė, kad pagrindinė sprendimo priežastis – tai, jog aktyvus dalyvavimas tarybose užėmė pernelyg daug laiko, nors pati taryba „parodė kad Lietuvoje galima diskutuoti pateikiant mokslu pagrįstus argumentus“.

Kartu jis pripažino, kad Vyriausybė, jo nuomone, valdydama pandemija, darė nemažai klaidų.

Niekada nepritariau visiems Vyriausybės sprendimams, buvo padaryta nemažai klaidų, bet nemanau kad su turimais valstybinių institucijų resursais ir kompetencijomis buvo galima padaryti reikšmingai geriau“, – rašė ekspertas.

„Epidemijos valdymo sprendimai yra neišvengiamas kompromisas tarp įvairių nesuderinamų prioritetų, to ką reikėtų daryti ir svarbiausia tarp to kas yra įmanoma padaryti su turimais resursais. Niekada nepritariau visiems Vyriausybės sprendimams, buvo padaryta nemažai klaidų, bet nemanau kad su turimais valstybinių institucijų resursais ir kompetencijomis buvo galima padaryti reikšmingai geriau“, – rašė ekspertas.

„Nors iš aktyvios tarybų veiklos pasitraukiu, epidemija nepasibaigė. Toliau reikšiu savo nuomonę epidemijos valdymo klausimais, ne taip aktyviai kaip iki šiol, bet jau kaip eilinis Lietuvos Respublikos pilietis“, – teigia V. Zemlys-Balevičius. 

Patariamąją ekspertų tarybą iki šiol sudarė dešimt ekspertų –  medikai, mokslininkai, pramoninkų ir verslo atstovai.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis