Ministrė policijos šventėje Šiauliuose: investuodami į pareigūnus investuojame į savo saugumą

Šiandien vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė dalyvavo Policijos ir visuomenės šventėje Šiauliuose. Miesto parko estradoje sutikusi šventišką pareigūnų rikiuotę, vidaus reikalų ministrė pasidžiaugė policijos tarnybos darbu ir gera viešojo saugumo situacija Šiauliuose bei visoje šalyje.

„Labai geras saugumo ir pasididžiavimo  jausmas šiandien  tvyro Šiauliuose.  O ir visoje šalyje žmonės vis labiau pasitiki  ir  didžiuojasi savo pareigūnais. Abipusis pasitikėjimas – tai didžiulis pasiekimas“, – renginyje sakė vidaus reikalų ministrė.

Ministrė A. Bilotaitė padėkojo pareigūnams už jų sunkų, rizikingą ir atsakingą darbą šiuo sudėtingu valstybei  laikotarpiu – atlikdami pareigą ir saugodami rimtį valstybėje pareigūnai dirba neskaičiuodami darbo valandų.

„Matydami kaip profesionaliai tvarkotės su grėsmingomis situacijomis – šiandien galime užtikrintai sakyti – turime patikimą, profesionalią ir modernią policiją. Visos valstybės investicijos į  policijos techniką, mokymus, parengtį – atsipirko. Investuodami į pareigūnus investuojame į savo saugumą“, – teigė ministrė A. Bilotaitė.

Renginio metu už nepriekaištingą tarnybą ministrė A. Bilotaitė ir policijos generalinis komisaras R. Požėla apdovanojo pareigūnus. Policijos tarnyboje šiuo metu dirba beveik 8 tūkst. pareigūnų.  Kasdien patruliuoja  ir viešąją tvarką  užtikrina 576 policijos ekipažai.

Lietuvos gyventojų apklausos duomenimis, 68 proc. žmonių, kurie palankiai vertina policijos reagavimą į iškvietimus, mano, kad policija greitai reaguoja ir atvyksta į įvykio vietą. Lietuva taip pat yra iš tų šalių, kur gyventojų pasitikėjimas policija yra aukštas ir siekia 78 proc., visoje ES pasitikėjimo policija vidurkis yra 71 proc.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis