Mianmaro kariuomenė sekmadienį apšaudė dar vieną bažnyčią

ŠaltinisVATICAN NEWS

Pasak vietinių šaltinių, per pastarąsias dvi savaites Mianmaro kariuomenė apšaudė penkias bažnyčias ir kunigų seminariją, kurioje tuo metu glaudėsi daugiau kaip tūkstantis pabėgėlių. Karinės chuntos pajėgos sąmoningai demonstratyviai taiko į katalikų maldos namus, norėdamos įbauginti ir atgrasyti nuo pagalbos pabėgėliams ir režimo priešininkams teikimo. Teikti humanitarinę pagalbą Mianmare tampa kaskart vis sunkiau, nes kariuomenė blokuoja patekimą į teritorijas, kuriose yra prisiglaudę pabėgėliai.

Jėzuitas kunigas Wilbertas Mirehas yra įsitikinęs, kad išpuoliai prieš katalikų bažnyčias yra represijų forma, kuria siekiama sulaikyti Bažnyčią nuo pagalbos teikimo pabėgėliams. „Jų širdyse nėra žmoniškumo“, – sako jėzuitas, komentuodamas tyčines atakas prieš bažnyčias.

Mianmaro kariuomenė sekmadienį apšaudė dar vieną bažnyčią. Šūviai buvo paleisti į katalikų parapijos bažnyčią Demoso mieste, netoli Mianmaro sienos su Tailandu. Laimė, niekas nenukentėjo. Išpuolis galėjo baigtis tragedija, nes prie bažnyčios prigludusiame vienuolyne yra apsigyvenusios prieglobstį gavusios moterys su mažais vaikais.

Pasak vietinių šaltinių, per pastarąsias dvi savaites Mianmaro kariuomenė apšaudė penkias bažnyčias ir kunigų seminariją, kurioje tuo metu glaudėsi daugiau kaip tūkstantis pabėgėlių. Karinės chuntos pajėgos sąmoningai demonstratyviai taiko į katalikų maldos namus, norėdamos įbauginti ir atgrasyti nuo pagalbos pabėgėliams ir režimo priešininkams teikimo.

Teikti humanitarinę pagalbą Mianmare tampa kaskart vis sunkiau, nes kariuomenė blokuoja patekimą į teritorijas, kuriose yra prisiglaudę pabėgėliai. Jėzuitas kunigas Wilbertas Mirehas yra įsitikinęs, kad išpuoliai prieš katalikų bažnyčias yra represijų forma, kuria siekiama sulaikyti Bažnyčią nuo pagalbos teikimo pabėgėliams. „Jų širdyse nėra žmoniškumo“, – sako jėzuitas, komentuodamas tyčines atakas prieš bažnyčias.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis