Mero rinkimus Vilniuje laimėjęs V. Benkunskas: norėsime išlaikyti vertybinį lygmenį

ŠaltinisBNS

Mero rinkimus Vilniuje laimėjęs konservatorius Valdas Benkunskas sako matantis trijų partijų koaliciją bei viliasi, jog po socialdemokratų pergalės mero rinkimuose Vilniaus rajone ryšiai tarp dviejų savivaldybių stiprės.

„Ta pati linija, ką šnekėjome po pirmojo rinkimų turo: plačios koalicijos dėl savęs mes tikrai neformuosime, norėsime išlaikyti vertybinį lygmenį ir trijų frakcijų koalicija leistų mums dirbti tikrai sklandžiai miesto taryboje, priimti sprendimus ir išlaikyti tą ideologinę kryptį, – spaudos konferencijoje pirmadienį sakė politikas. – Visos partijos parlamentinės, tradicinės, turinčios aiškius ideologinius panašumus ir skirtumus – manau, tikrai gali pavykti susitarti pirmiausia dėl darbų, kurie yra reikalingi Vilniui.“

Išrinktasis meras prieš rinkimus sakė matantis galimybes derėtis dėl koalicijos su Laisvės partija ir socialdemokratais. Jis tvirtino, kad pirmadienį bus pradedami pirmieji pokalbiai.

V. Benkunskas sakė, kad administracijos direktoriumi norėtų matyti šiuo metu jo pavaduotojo pareigas einantį Adomą Bužinską. Dėl galimų kandidatų į savo pavaduotojus išrinktasis meras dar nėra apsisprendęs.

Jis teigė norintis, kad vicemerai būtų „dalykinių sričių specialistai“, ir turėtų supratimą apie sritis, kurias imsis kuruoti.

Vilniaus rajone į merus išrinkus socialdemokratą Robertą Duchnevičių, išrinktasis sostinės meras sako matantis galimybes savivaldybėms artimiau bendradarbiauti.

„Tiesą sakant su kolega Robertu naktį mes susiskambinome, apie antrą nakties paskutinis buvo skambutis ir susitarėme artimiausiu metu susitikti ir pasišnekėti apie bendrus projektus. Be jokios abejonės Vilnius ir Vilniaus rajonas turi daug sąlyčio taškų tiek transporto srityje, tiek švietime, ir manau, kad tas bendradarbiavimas bus daug glaudesnis negu buvo iki šiol“, – kalbėjo politikas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

6 KOMENTARAI

  1. Kas nors man paaiškinkit kodėl atplėšus balsavimo biuletenį ir paduodant jį rinkėjui jie neturi serijos numeriu ? Kaip tai įmanoma ? Čia gi dokumentas o ne špargalkė ?

  2. Vertybės vertybėms nelygu… Gal geriau pradėti rūpintis miestu ir jo gyventojais: valyti šaligatvius, stotelių stiklines padaryti matomas senjorams ir pan. O dar geriau atkurti mikro rajonų seniūnijas, pajėgias pačioms spręsti iškilusias problemas, vietoj įsakymų: kirsti ąžuolus, lyginti kalniukus ir vietoj statyti norfas ar daugiabučius ir t. t.- nuleidimo iš auščiau, šitaip parodant, kas yra šeimininkas ir kokios tikrosios vertybės…

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte