Medikai nebus skiepijami privalomai – Seimas

ŠaltinisBNS

Ketvirtadienį Seimas neįteisino privalomo medikų ir socialinių darbuotojų skiepijimo.

Už privalomus skiepus balsavo 60 Seimo narių, prieš buvo 53, dešimt susilaikė.

Pataisas palaikė tik valdantieji, prieš buvo visų opozicinių frakcijų nariai.

„Siūlyčiau kiekvieną dieną atsivertus kasdieninę statistiką pažiūrėti, kiek mirusių ir gulinčių reanimacijoje žmonių buvo skiepyti. Turėtumėt gėdos“, – po balsavimo sakė Ingrida Šimonytė.

Taip ji reagavo į „valstiečių“ frakcijos nario Dainiaus Kepenio teiginius, kad vakcinacija neturi reikšmingos įtakos užkertant kelią COVID-19.

„Tie žmonės, kurie kiekvieną dieną mato, kas darosi po skiepo, kurie žino, kad po žeme guli 4680 žmonių su skiepu, jie tą supranta, ką daro, ir jie tikrai nebenori būti tos pasaulinės mafijos sąmokslo aukomis“, – kalbėjo D. Kepenis.

Statistikos departamento duomenimis, nuo pandemijos pradžios pilnai paskiepyti nuo COVID-19 mirė 704 žmonės.

„Turime naudoti visą kompleksą priemonių užtikrinat kaip galima mažesnį ligos, viruso plitimą“, – prieš balsavimą sakė Liberalų sąjūdžio seniūnas Eugenijus Gentvilas.

„Kiekviena gyvybė yra verta Seimo narių pastangų imtis priemonių. Jei nesiimame priemonių, patys iš dalies turime prisiimti atsakomybę už kiekvieną mirtį“, – teigė jis.

Premjerė Ingrida Šimonytė tvirtino, kad labai svarbu, jog medikai galėtų savo darbą dirbti ramiai ir sklandžiai, kad patirtų riziką kuo mažiau rizikų.

Lietuvos regionų frakcijos narys Remigijus Žemaitaitis sakė, kad įstatymo pataisos skaldo visuomenę, politikus ir yra nereikalingas. Jo duomenimis, tik apie 1 proc. gydytojų, kurie tiesiogiai dirba su pacientais, yra nepasiskiepiję nuo COVID-19.

„Mūsų visa ugnis nukreipta į tą visuomenės dalį, kuri yra sąmoninga ir padeda kovoti su COVID-19“, – sakė jis.

Pakeitimą inicijavo Vyriausybė, argumentuodama siekiu užtikrinti sveikatos apsaugos ir socialinės globos įstaigų darbą, sparčiai plintant COVID-19 omikron atmainai.

Įstatymo projekte siūlyta, kad dėl užkrečiamos ligos paskelbus ekstremalią situaciją ar karantiną, tam tikrų sričių darbuotojai galėtų dirbti tik pasiskiepiję nuo tos užkrečiamosios ligos ir tik tol, kol bus laikomi įgijusiais imunitetą nuo minėtos ligos.

Privalomą skiepijimą norėta įvesti asmenims, dirbantiems sveikatos priežiūros bei socialinės globos įstaigose, taip pat čia teikiantiems valymo, maisto tiekimo ir kitas paslaugas, į namus vykstantiems socialiniams darbuotojams.

Išimtis dėl privalomų skiepų norėta taikyti darbuotojams, kurie negali pasiskiepyti dėl medicininių priežasčių bei tiems, kurie yra persirgę koronavirusu, kol bus laikomi įgijusiais imunitetą.

Nepasiskiepiję ir išimtims nepriklausantys darbuotojai būtų negalėję dirbti kontaktiniu būdu. Jei darbo pobūdis būtų leidęs, jie būtų galėję dirbti nuotoliniu būdu, jei ne – būtų perkelti į kitas pareigas, kurioms nereikia skiepytis, o jei tokios galimybės nėra – nušalinami nuo darbo nemokant atlyginimo. 

Praėjus trims mėnesiams nuo nušalinimo pradžios darbdavys būtų galėjęs nutraukti darbo sutartį be įspėjimo ir nemokėdamas išeitinės išmokos.

Pataisų kritikai tvirtino, kad pandemijos valdymo politika turi remtis pasitikėjimu, o ne prievarta.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

25 KOMENTARAI

 1. Apokalipse – tai uzdangos nukritimas, kas dabar ir vyksta, atsiveria, kas yra kas.
  Idomu, kai didziausi „laisves ir demokratijos saukliai“ balsuoja uz priverstine MEDIKŲ vakcinacija, uz istatyma, kad medikai gali dirbti tik igije imuniteta vyriausybes nustatyta tvarka.
  Visi balsave uz seimo nariai mano, kad geriau uz medikus ismano, kokiu budu medikai turi igyti imuniteta.
  Na o dar pridejus Sejonienes setoniska juoką, pamacius balsavimo rezultatus i klausima apie „pragaro“ sukurima nepasiskiepijusiems, uzdraudziant jiems viska, net ir lankytis maisto prekiu parduotuveje (per LRT) tiesiog nera zodziu….

  • Satanistai tariasi tobulai išmanantys viską, taip pat ir apie mediciną nutuokiantys daugiau už medikus. Puikybė apakina protą, užkietina širdį ir galiausiai pražudo. Ir kaip smagu žinoti, kad lazda turi du galus … 🙂

 2. tai kad medikai jau seniausiai paskiepyti, tiu-tiū, batiuškos. Gal likęs koks vienas kitas neskiepytas sektantas pusgalvis sąmokslų teorijų prisiskaitęs, tai dėl tokių neverta aušinti ir burnos, jie nieko nekeičia.

 3. Dėkui Dievui yra dar padorių žmonių, nepraradusių sveiko proto, juos būtinai turime atsiminti. Visi matome, kad vakcinos nuo ligos neapsaugo, jomis neįmanoma suvaldyti ligos. Ir ta nauja omikron atmaina praeina per kelias dienas. Tačiau nepaisant to vistiek mums bukai, priverstinai yra brukamos vakcinos. Jas brukančiųjų tikslas tikrai nėra žmonių sveikata,. Koks tuomet jų tikslas? Atsakymas yra vienas – žmonių kontrolės įvedimas per G pasus.

 4. Šimonytės ir Gentvilo argumentai, apie daugybę mirštančiųjų yra niekiniai. Visų pirma omnikron atmaina yra mažai mirtinga ir pavojinga. Visų antra jei ir yra mirusiųjų – tai daugiausia į rizikos grupes patenkantys senjorai, arba turintieji pašalinių ligų. Tuomet kyla klausimas – kokiu tikslu turi būti verčiami vakcinuotis visi, kurie į jokis rizikos grupes nepatenka? Kokiu tikslu verčiami vakcinuotis visi, jaunesni nei 60 metų žmonės, kurie šia liga praserga lengvai?
  Vienas iš dviejų – arba seime sėdintieji yra visiški bepročiai, arba jų tikslai nėra žmonių sveikata, bet kiti, kurie jiems yra tokios didelės reikšmės, kad jų laikosi įsikibę nepaisant žmonių supriešinimo, smulkaus ir vidutinio verslo subankrotinimo, valstybės griovimo, kuomet prievartaujami dirbantieji, studentai, vaikai…

 5. Valio Valio Valio Valio ir dar kartą Valio !!! Pirmoji pergalė. Nors šioje srytyje. Nevisiška tamsa.

   • Ale tu žiūrėk – išvardijai visas tas šalis kur XX amžiaus pradžioje nacizmas/fašizmas atsirado! Hitleris austras buvo. O tu kokios tautybės, naciuk?

   • Apie šias šalis galima pasakyti, kad jų parlamentuose sėdi kur kas daugiau korumpuotų valdžiažmogių nei pas mus. Kievienas mato, kad serga ir paskiepyti ir nepasiskiepijusieji žmonės vienodai, kad vakcinos nesuteikia jokios apsaugos ir yra beprasmės. Tačiau vis tiek žmonės yra prievartaujami vakcinuotis ir naudoti G pasą. Tokiems veiksmams nėra jokio medicininio pateisinimo. G pasą visais įmanomais būdais stehgiamasi išlaikyti ne dėl žmonių sveikatos, bet todėl, kad jis yra Švabo aprašyto žmonių pavergimo plano dalis.

   • gerai, šitose šalyse parlamente sėdi korumpuoti švabininkai. O likusių 190 šalių parlamentuose kas sėdi? Nes VISOSE, absoliučiai visose šalyse yra skiepai ir vienokia ar kitokia forma, įvairiai vadinami, galimybių pasai.
    Tai kur jums vargšams sektantams besidėti? Mėnulyje nėra nei skiepų, nei Švabo, nei Landsbergio, nei valdžiažmogių.Tik ten yra tikrasis rojus.

   • Tamstos vienintelis argumentas už vakcinavimą ir G pasus yra tai, kad visi juos turi. Tamstai nesvarbu, kad skiepai neveikia nei vienoje iš tavo išvardintų šalių., bet jeigu jų neatsisako , vadinasi ir mes turime naudoti Ar matai tamsta, kad yra matoma net atvirkštinė koreliacija, kuo labiau suvakcinuota šalis – tuo didesnis užkrečiamums. Žinant visus šiuos faktus, gal tamsta pats galėtum mums argumentuotai paaiškinti, kokia yra galimybių pasio prasmė, kam jis yra reikalingas ir nuo ko jis apsaugo.

   • KGB palikuonis edukuotas vakcinuotas? Pasikark, konserva, kol į snukį negavai.

   • Vengimas pripažinti realybę yra galvos kišimas į smėlį, tikintis, kad jei aš nematysiu realybės, tai ši realybė mane aplenks.. Tačiau išlaisvinti gali tik realybės pripažinimas. Jei masinė vakcinacija, G pasai ir žmonių segreagacija omikron akivaizdoje yra ne ti destruktyvūs bet ir beprasmiai, turime tai įvardinti. Jei užsispyręs beprasmių G pasų diktatūros palaikymas sutampa su Švabo knygoje aprašytu režimo įvedimo metodu – turime tai pripažinti.

   • Kalbančiųjų apie tikrovėje vykstančius reiškinius vadinimas protiškai atsilikusiai ir sąmokslo teorijų kūrėjais yra vienas iš marginalizavimo būdų. Šis etikečių klijavimo ir marginalizavimo būdas yra patogus tuo, kad marginalizuotojas nesijaučia įpareigotas peteikti savo požiūrį patvirtinančių argumentų, Priminsiu, kad ir patys G pasai ir žmonių segregacija ir žmonių prievartavimas kiek daugiau nei prieš metus laiko buvo laikomi sąmokslo teorijomis. Jei nesutinkate, kad G pasai yra beprasmiai,, nurodykite jų prasmę, bei nuo ko jie apsaugo. Jei nesutinkate su mintimi, kad beprasmių G pasų palaikymas sutampa su Švabo knygoje aprašytu režimo įvedimu, argumentuokite, jei žinoma turite kuo.
    Priminsiu, kad patys G pasai, žmonių prievartavimas ir segregacija, diktatūrinių režimų įvedimas daugiau nei prieš metus visų lygių marginalizuotojų ir taip vadinamų „faktų tikrintojų“ taip pat buvo vadinami sąmokslo teorijomis.

 6. Ką tik Austrijos parlamentas 137 balsais (iš 170) patvirtino VISŲ piliečių nuo 18 metų privalomą skiepijimą.

  • Ir nuo ko gi apsaugos privalomi skiepai austrijoje, kai skiepai nuo naujosios omnikron atmainos neapsaugo. Skiepijimas yra beprasmis veiksmas, neapsaugantis nuo ligos ir jos plitimo. Prievartavimas skiepytis ir beprasmių G pasų palaikymas yra naudingi nebent tuo, kad palaiko žmones diskriminuojantį ir segreguojantį režimą. Žmonių segregacija ir diskriminacija – tai fašistinio režimo bruožai.

 7. Tai juk Austrijos korumpuoti politikai ir Golovatovą paleido, kai ten policininkai jį sulaikę buvo. Tamstos, Pirzniau, logika tikriausiai būtų tokia, kad ir Lietuvoje sulaikius Golovatovą, jį reikėtų paleisti, nes taip pasielgė Austrija ?

 8. Vengimas pripažinti realybę yra galvos kišimas į smėlį, tikintis, kad jei aš nematysiu realybės, tai ši realybė mane aplenks.. Tačiau išlaisvinti gali tik realybės pripažinimas. Jei masinė vakcinacija, G pasai ir žmonių segreagacija omikron akivaizdoje yra ne ti destruktyvūs bet ir beprasmiai, turime tai įvardinti. Jei užsispyręs beprasmių G pasų diktatūros palaikymas sutampa su Švabo knygoje aprašytu režimo įvedimo metodu – turime tai pripažinti.

Komentarai neleidžiami

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte