Maldos skydo akcija tikinčiuosius kviečia jungtis devyndienio maldai

ŠaltinisMALDOS AKCIJA

Maldos skydas „Už šeimą – namų Bažnyčią ir visuomenės bei valstybės pagrindą“ kviečia visus Lietuvos tikinčiuosius rugsėjo 1-9 d. jungtis į bendrą Dievo Gailestingumo devyndienio (novenos) maldą!

Susijunkime visi bendroje Dievo Gailestingumo devyndienio (novenos) maldoje prieš rugsėjo 10 d. įvykius: LR Seimo rudens sesiją, „Šeimos sąjūdžio“ organizuojamą mitingą ir karinių pratybų „Zapad – 2021“ Baltarusijoje pradžią.

Tegul  „Gailestingumas – kaip Dievo galia, kaip dieviškoji riba prieš pasaulio blogį“ (Benediktas XVI) apsaugo mūsų Tėvynės laisvę ir padeda apginti šeimą – visuomenės ir valstybės pagrindą.

Faustinos dienoraštyje apie šias devynias maldos dienas įrašyti tokie Jėzus žodžiai: „Trokštu, kad per šias devynias dienas vestum sielas prie mano gailestingumo versmės, idant jos pasisemtų jėgų ir atgaivos bei visų malonių, reikalingų gyvenimo sunkumuose, o ypač mirties valandą. Kiekvieną dieną atvesi prie mano širdies vis kitą sielų būrį ir panardinsi jas į mano gailestingumo jūrą. O aš visas šias sielas nuvesiu į savo Tėvo namus.“

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

  1. Maldos skydui „Už šeimą – namų Bažnyčią ir visuomenės bei valstybės pagrindą“ Jūs esate Dievo siųsti apaštalai, kurie padedate sutelkti Lietuvą ir šį kartą. Labai ir labai reikalinga ši akcija. AČIŪ.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis