LVK pranešimas dėl „Didžiojo šeimos gynimo maršo“

Penktadienio vakarą Lietuvos vyskupų konferencija išplatino informacinį pranešimą dėl vyskupų dalyvavimo „Didžiajame šeimos gynimo marše“, kuris vyks gegužės 15 d. LVK pranešime rašoma:

„Atsiliepdami į gautas žiniasklaidos užklausas dėl «Didžiojo šeimos gynimo maršo», primename, kad Bažnyčia nuosekliai rūpinasi šeima ir ją remia. Bažnyčiai svarbi ne tik šeimos institucija apskritai, bet ir kiekviena konkreti šeima, nes šeimos gerovė yra vienas iš kertinių Bažnyčios misijos uždavinių bei esminių siekinių ne tik Bažnyčiai, bet ir visai visuomenei. Šeima – darnios ir laimingos visuomenės gyvavimo sąlyga.

Puoselėjant šeimos vertybes ir saugant šeimos institutą, skatiname tokį visuomenės narių bendradarbiavimą, kuris leistų rūpintis mūsų šeimomis bei kurtų sąlygas jų gerovei nenaudojant neapykantos kalbos ar užuominų į bet kokio – fizinio ar psichologinio – smurto naudojimą. Siekdami šeimos gerovės atpažinkime, jog nepaisant skirtingų įsitikinimų ar pažiūrų, kiekvieno visuomenės nario santykiai su kitu turi būti grindžiami abipuse pagarba ir artimo meile. 

Informuojame, kad kvietimus į aukščiau minėtą renginį gavę Vilniaus ir Kauno arkivyskupai jame dalyvauti neketina. Bažnyčia ir toliau nenuilsdama dės visas pastangas, kad mūsų šeimos liktų saugios ir galėtų netrukdomos gyventi, atsiliepdamos į savo pašaukimą.“

Lietuvos vyskupų konferencijos informacija
 
 

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

9 KOMENTARAI

 1. Naktį iš sekmadienio į pirmadienį „Laikmetis“ buvo užlūžęs. Šiandien apie pietus buvo atstatytos naujienos, paskelbtos iki ketvirtadienio vakaro. Kai kurios penktadienio, šeštadienio, sekmadienio naujienos yra įkeltos iš naujo. Deja, su naujienomis dingo ir jų komentarai.

 2. Jūsü Ekscelencijos,

  Ten ir dalyvaus “konkrečios šeimos”.

  Jei nedalyvausite, tai bent passaugokite katekizmā, nuo “savaip tvarkingü santykiü” frazės įdiegimo.

  Ačiū labai

 3. kokia iskalbinga foto – vyskupai nusisuke eina savais keliais, o jus, aveles, norite sekite, nenorite – nesekite – mums nerupi. Ar cia tie gerieji ganytojai, kuriu svente sventeme sis sekmadieni?

  • Tai kad avys seka ganytojus, o ne ganytojai avis…Jei neseksite pop. Pranciškum ir vyskupais – būsit labai gudrūs ir gal kokią naują bažnyčią sukursit.

   • i ganyma man nepanasu :)))) Piemuo turetu eiti is kaimenes galo ir matyti visas savasias avis, o jei kuri nuklysta, parvaryti atgal. Toks piemens darbas. Einant priekyje aviu nematai… Nesaugu avelems :))))

    • Evangelijose Jėzus kalba apie avis, kurios seka ganytojus, bet būna, kad avys paklysta. Tuomet geras ganytojas eina ieškoti, bet šiais laikais reikia saugotis, kad surastos avys neapkandžiotų.( Viskas mutuoja.)

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis